2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سینتون سر داره؟ک بچه بتونه راحت بگیره؟اگه داره و بچه سینتونو نمیگیره نمیدونم ولی اگه سینتون سر نداره یه دستگاه هایی دارن بیمارستانا برقیه حالت مکش داره و کلا 10دیقه وقت میبره ک سر سینه رو میاره بیرون از اونا استفاده کنید

ما بد،تو از خوبیات بگو شرمنده شیم..
2731
سینتون سر داره؟ک بچه بتونه راحت بگیره؟اگه داره و بچه سینتونو نمیگیره نمیدونم ولی اگه سینتون سر نداره ...

سر نداره وقتی بیمارستان هم بودم پرستارا میدیدن بچم سینه نمیگیره اصلا همچین چیزی معرفی نکردن 

2738
سر نداره وقتی بیمارستان هم بودم پرستارا میدیدن بچم سینه نمیگیره اصلا همچین چیزی معرفی نکردن 

واسه همونه دوست منم همینجوری بود خیلی عذاب کشید تا سر سینش اومد بیرون تا حدی ک با سرنگ بیچاره رو چ عذاب ها دادن جوری ک سر سینش کلا زخم شد بعد رفت دکتر دکتر گفته بود همچین دستگاهی بوده چرا زودتر نگفتی تا بهت معرفی میکردم اینقدم عذاب نمیدیدی حاا شمام ب دکتر بگو ایشالا مشکلت حل بشه

ما بد،تو از خوبیات بگو شرمنده شیم..
یعنی گفت حتما باید سینه اتو بگیره و شیر بخوره که نگرفت  ماهم مجبوری شیر خشک میدیم سینمم شیر دار ...

عزیزم منم ده ماه پیش مجبور شدم به پسرم شیر خشک بدم و سینه خودمم شیر زیاد داشت خیلی اذیت شدم دیگه سینه خودمو نمی گرفت مجبور شدم یه شیر دوش برقی بگیرم و شیرمو بدوشم و در کنا شیرخشک اونم بهش میدادم.تا ۶ ماهگی این کارو کردم کم کم شیرم کم شد و الان که ده ماشه شیرخشکی شده اما خدا رو شکر شیر خشک بهش میسازه