2733
2734

بچه ها همونطور که هر ادمی ی استعداد فیزیکی داره مثل ای کیو بالا... نابغه بودن.  استعداد ورزشی... 

استعداد هنری. 

هرادمی یه استعداد روحی هم داره.واس دوستایی که اشنا نیستن مثال میزنم. 

شنیدین یکی حس ششم قوی داره.  بله این یکیشه. 

یکی تلپاتی داره... یعنی ذهنی با بقیه ارتباط برقرار میکنه.

یا اینایی که جن و این جور چیزا میبینن خداروشکر تو سایتم زیاده   اینا مستعد باز شدن چشم سومن. 

هرکسی رو استعداد روحیش کار کنه شکوفا میشه

یک فرشته هست که فقط بیلاخ نشون میده.  اون مسئول رسیدگی به آرزوهای منه!!!!! 

خوب؟

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

من همون استعداد فیزیکیم ندارم

البته اگه بدشانسی استعداد حساب بشه دارم درحد المپیک

لطفاً برای خونه ایکه می‌خوام دعا کنید،مطمینم دعاهاتونو مرغ آمین می‌شنوه وجوابمو میگیرم

خب،مال منو بوگو

درحادثه کربلا با سه نمونه شخصیت روبه رو می شویم!      "اول حسین (ع)حاضر نیست تسلیمِ حرفِ زور شودتا آخر می‌‌ایستدخودش و فرزندانش شهید می‌شوندهزینه انتخابش را می‌‌دهدو به چیزی که نمی‌خواهد تن‌ نمی‌‌دهداز آب می‌گذرد، از آبرو نه‌"            دوم : یزیدهمه را تسلیم می‌خواهد مخالف را تحمل نمی‌‌کندسرِ حرفش می‌‌ایستد نوه‌ پیغمبر را سر میبرد بی‌آبرویی را به جان میخرد تا به چیزی که می‌‌خواهد برسد"                    سوم: عمرسعد به روایتِ تاریخ تا روز ٨ محرّم در تردید است هم خدا را می‌خواهد هم خرماهم دنیا را می‌خواهد هم آخرت هم می‌خواهد حسین (ع)را راضی‌ کند هم یزید راهم اماراتِ ری را می‌خواهد، هم احترامِ مردم رانه‌ حاضر است از قدرت بگذرد، نه‌ از خوشنامیهم آب می‌خواهد هم آبرودستِ آخر اما عمرِ سعد تنها کسی‌ استکه به هیچکدام از چیزهایی که می‌خواهد نمی‌‌رسد، نه سهمی از قدرت می‌‌برد نه‌ از خوشنامی ما آدمهایِ معمولی‌ راستش نه جرات و ارادهِ حسین (ع) شدن را داریم، نه قدرت و ابزارِ یزید شدن را اما در درونِ همه ما یک عمرِ سعد هستمن بیش از همه از عمر سعد شدن میترسم
من استعداد درسی دارم خیلی خیلی زود یاد می گیرم هر چیزی رو

چی میخونی الان

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙

الان مبصر سایت میاد نی نی یار رو تگ میکنه میترکی استارتر

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!

همه یه مدلشو خلاصه دارن...  اگر روش کار کنن استعدادشون منفجر میشه خخخخ

ازین دست استعدادها زیادن

یکی قدرت ذهنی داره میتونه تله کینزی کنه.  یعنی با ذهنش کنترل کنه اشیا جابجا کنه

یه مدل خفنش هم برونفکنی روحیه    

یعنی میتونی از بدنت خارج شی مثل یک روح هرکار کنی هرجا بری. 

من استعداد روحیم برون فکنیه..  تجربشم کردم. 

یک فرشته هست که فقط بیلاخ نشون میده.  اون مسئول رسیدگی به آرزوهای منه!!!!! 
2706