2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چ سؤال خوبی آبجی جونم ، منم میخوام بدونم این ماه میاد یا ن ، شمالم . میخوام بگیرم واسه پخت بزارم فریزر ، خشک هم بکنم

پوشیه میزنم هدیه به مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها ، قربة إلی الله🌹 الحمدلله الَّذی جَعَلنا مِن الْمُتَمَسِکینَ بِولایَةِ أَمیرَ الْمُؤْمِنین علیِ بنِ ابی طالب عَلیهِ السَّلام💚👈گر بهای شیعه بودن سر جدا گردیدن است ، ما به عشق مرتضی(ع) تاوان آن را میدهیم ⚪تا بماند تا ابد ذکر علی(ع) بر مأذنه ، هستی و دار و ندار و جانمان را میدهیم 👉🌹
2720

یعنی تو شمال اصلا شهریور نمیااااد؟😱

پوشیه میزنم هدیه به مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها ، قربة إلی الله🌹 الحمدلله الَّذی جَعَلنا مِن الْمُتَمَسِکینَ بِولایَةِ أَمیرَ الْمُؤْمِنین علیِ بنِ ابی طالب عَلیهِ السَّلام💚👈گر بهای شیعه بودن سر جدا گردیدن است ، ما به عشق مرتضی(ع) تاوان آن را میدهیم ⚪تا بماند تا ابد ذکر علی(ع) بر مأذنه ، هستی و دار و ندار و جانمان را میدهیم 👉🌹
2714
ای بابا واسه جهازم بی باقالی می مونم ک . خخخخ

آبجی جونم شاید شهریور بیارن ، راستی بعضی از جاهایی ک سبزی خورد شده سرخ شده میفروشن باقالی سبز فریزری دارنااااا، بسته بندی هم تو فروشگاه ها شاید بتونی پیدا کنی.

آبجی جونم شاید شهریور بیارن ، راستی بعضی از جاهایی ک سبزی خورد شده سرخ شده میفروشن باقالی سبز فریزری ...

اینطوری ک میگن  سالی ی ماه میاد . لابد فروشگاها هم قیمت خون باباشون رو میگیرن

تا خدا بنده نوازست، ب خلقش چ نیاز🤷‍♀️میکشم نازیکی تا ب همه ناز کنم🧚‍♀️
آبجی جونم شاید شهریور بیارن ، راستی بعضی از جاهایی ک سبزی خورد شده سرخ شده میفروشن باقالی سبز فریزری ...

اگه شمال اوردن . واسه منم بخر . خخخخ

اگه شمال اوردن . واسه منم بخر . خخخخ

بخرم برات با اتوبوس بفرستم آبجی ؟ اگ آرودن . دیگ نگران نباشی.جدی میگما ، میخرم برات با اتوبوس میفرستم میری ترمینال میگیری

بخرم برات با اتوبوس بفرستم آبجی ؟ اگ آرودن . دیگ نگران نباشی.جدی میگما ، میخرم برات با اتوبوس میفرست ...

عزیزمی مهربون .

نه بابا انقدم واجب نیس . این چند ماه  رو بدون باقالی سر میکنسم نمیمیرم  ک 

2706