2726
عنوان

طرز دم دادن پلوی سفید

1375 بازدید | 65 پست

سلام خانوما میشه بگین شما برنج رو چجوری دم میدین چندساعت میزارین خیس میخوره؟موقع دم دادن چکار میکنین برنجتون خوشمزه وخوش عطر بشه؟

چندوقته شوهرم ایراد زیاد میگیره ازبرنجم هردفعه یه ایرادی پیدا میکنه میگه طرز پختن برنجتو عوض کن میگم مگه چکار میکنم یه ابی جوش میاد برنجو میریزم توش دیگه چجور عوضش کنم اخه.

میشه راهنماییم کنین چکار کنم ؟راستی برنج محلی مااستفاده میکنیم نه برنجای دانه بلند

خدایا به فضل وکرمت شکر 🌷🌷🌷ده سال گذشت به اندازه یه چشم برهم زدنی خدایا منم به ارزوی مادر شدنم برسون😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
به جای تغیر روش پخت برنج  با گونی برنجی بکوب تو سر شوهرت

بی اعصاب

فقط 31 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم تنگه خدایا!خودت آرامش م بده خودت نی نی بهم بده،،ممنون خدا جونم  

کلا برنج محلی باید دونش رو خشک برداری بیشتر دم بکشه 

رو برنجت زعفرون بده تا خوشش بیاد 

بعدم از برنج هرکی تعریف کرد برواز همون طرز پخت بپرس نه از ماها عزیزم

میشه یه صلوات بفرستی واسه مامان شدنم 

من که واسه آبکش کردن برنج و آب رو همزمان میریزم تو قابلمه نمک میریزم وقتش که شد آبکش میکنم ..خداییش تا الان که کسی ایراد نگرفته از برنج هام

اللهم عجل لولیک الفرج 🤲 عاشقتم  یا صاحب الزمان(عج) ❤️❤️
خخخخخ جون خودم بی اعصاب نیستم

کیف کردم از جوابت کلی خندیدم

فقط 31 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم تنگه خدایا!خودت آرامش م بده خودت نی نی بهم بده،،ممنون خدا جونم  
شاید برنجت خوب نیست

چرا خوبه ولی نمیدونم چرا هی ایراد میگیره موندم چجور باید درست کنم که باب طبعش باشه

خدایا به فضل وکرمت شکر 🌷🌷🌷ده سال گذشت به اندازه یه چشم برهم زدنی خدایا منم به ارزوی مادر شدنم برسون😔

فردا اینجوری ک میگم درست کن... یه پیاز سفید کوچولو رو تو قابلمه ریز کن تفت بده در حدی ک سبک بشه طلایی نشه بعد اگه یه پیمونه برنج میریزی دوتا پیمونه آب بریز و کته ای درست کن برنجت خوش عطر میشه... برنجتم صبح با نمک وایگب خیس کن

2706