2726
عنوان

تورو خدا بیایید + عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1843 بازدید | 76 پست
ککه تو لباساشه همه لباساش بدار بیرون هوا بخوره

مطمئنی عزیزم؟ ساس نیست؟

پادشاهی در خواب دید تمام دندانهایش افتادند!دنبال تعبیر کنندگان خواب فرستاد...اولی گفت: تعبیرش این است که مرگ تمام خویشاوندانت را به چشم خواهی دیدپادشاه ناراحت شد و دستور داد او را بکشند...دومی گفت: تعبیرش این است که عمر پادشاه از تمام خویشاوندانش طولانی تر خواهد بود...پادشاه خوشحال شد و به او جایزه داد!هر دو یک مطلب یکسان را بیان کردند اما با دو جمله بندی متفاوت...نوع بیان یک مطلب، میتواند نظر طرف مقابل را تغییر دهد... ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم ساس زمان تاریکی میاد بیرون . مگه اینکه نصف شب یه لحظه برق و خاموش کنی و بتونی ببینیش. احتمالش زیاده که ساس باشه .خوابگاه ما داشت و ما رو مدتها نیش میزد متوجه نمیشدیم چیه و بارها دکتر پوست رفتم فکر کردم مریض شدم .

غرض رنجیدن ما بود از این دنیا که حاصل شد 😪
2728
مطمئنی عزیزم؟ ساس نیست؟

اره ککه 

ساس اینجوری نیس

با من درنیفتین من مثل بقیه نیستم                                                                                          شلوارتونو میکشم پایین   
جاش میخواره؟؟؟

بله به شدت میخاره و نمیذاره هیچی بزنم بهش

پادشاهی در خواب دید تمام دندانهایش افتادند!دنبال تعبیر کنندگان خواب فرستاد...اولی گفت: تعبیرش این است که مرگ تمام خویشاوندانت را به چشم خواهی دیدپادشاه ناراحت شد و دستور داد او را بکشند...دومی گفت: تعبیرش این است که عمر پادشاه از تمام خویشاوندانش طولانی تر خواهد بود...پادشاه خوشحال شد و به او جایزه داد!هر دو یک مطلب یکسان را بیان کردند اما با دو جمله بندی متفاوت...نوع بیان یک مطلب، میتواند نظر طرف مقابل را تغییر دهد... ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
مطمئنی عزیزم؟ ساس نیست؟

اگه میخاره ککه

با من درنیفتین من مثل بقیه نیستم                                                                                          شلوارتونو میکشم پایین   
کک چی؟؟لای پرز پتو ها پنهون میشه.بچه ی منم اینجوری شده بود همه بدنشو  نابود کرده بودن الان یه م ...

چیکار کردی؟

مطمعنی حساسیت نداره به چیزی؟ مادر منم سیاه دانه خورد و چون طبعش گرم بود بعد چند ساعت مثل عکس اوای شما شد کمرش و شکمش

جنبه‌ی محبت نداریم! ظرفیتمون که تکمیل شد، غرورمون سر ریز میشه، و سیل بی‌تفاوتی‌‌های ما افراد مهربون رو غرق میکنه. بعد آروم که گرفتیم، هاج و واج دنبال محبت می‌گردیم. آدم‌های عجیبی هستیم …
2706