1464
1459
عنوان

تورو خدا بیایید + عکس

749 بازدید | 76 پست

کسی میدونه این جای نیش چی هست؟

هرچی که هست فقط بچه دو ساله مو نیش میزنه و با من شوهرم کاری نداره 

الان یک ماهه درگیریم

هیچی پیدا نمیکنم تو خونه

دو بار سم زدیم خودمون همه ملافه ها تشک و بالش هارو شستم

اول به ساس شک کردم

ولی هرچقدر میگردم هیچی پیدا نمیکنم

چرا فقط بچمو نیش میزنه

پادشاهی در خواب دید تمام دندانهایش افتادند!دنبال تعبیر کنندگان خواب فرستاد...اولی گفت: تعبیرش این است که مرگ تمام خویشاوندانت را به چشم خواهی دیدپادشاه ناراحت شد و دستور داد او را بکشند...دومی گفت: تعبیرش این است که عمر پادشاه از تمام خویشاوندانش طولانی تر خواهد بود...پادشاه خوشحال شد و به او جایزه داد!هر دو یک مطلب یکسان را بیان کردند اما با دو جمله بندی متفاوت...نوع بیان یک مطلب، میتواند نظر طرف مقابل را تغییر دهد... ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

حراج نصف قیمت دلبند رو از دست ندید .

مجموعه ای از نیاز های نوزاد و کودک

1473

چند روز بعد جاش این شکلی میشه

پادشاهی در خواب دید تمام دندانهایش افتادند!دنبال تعبیر کنندگان خواب فرستاد...اولی گفت: تعبیرش این است که مرگ تمام خویشاوندانت را به چشم خواهی دیدپادشاه ناراحت شد و دستور داد او را بکشند...دومی گفت: تعبیرش این است که عمر پادشاه از تمام خویشاوندانش طولانی تر خواهد بود...پادشاه خوشحال شد و به او جایزه داد!هر دو یک مطلب یکسان را بیان کردند اما با دو جمله بندی متفاوت...نوع بیان یک مطلب، میتواند نظر طرف مقابل را تغییر دهد... ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌
8

ای وای تا مدتی که پیداش کنی براش اسمری ضد گزش حشرات بخر حداقل بچه رو نیش نزنن بخوبونش تو پشه بند.حساسیت نیست؟

قیافه من از وقتی که مادرشدم😯😦😨😢😣😰😟😭😓😔 مداااااااام نگرانم پس کی لذت ببرم؟؟؟؟؟؟
ناف بچه ت چرا این شکلیه؟؟🤔

چقدر گیر میدین... اون سوالش ی چیز دیگستااا... نگفته ک راجع نافش نظر بدین

خدای من ❤ خدای مهربونم ❤ تنها آرامشم... تو میدونی تنها پناهمی... میدونی دلم فقط ب تو خوشه... به معجزه تو... میدونی که جز تو امیدی ندارم... میدونی که جز تو و فرستاده هات از هیچکس چیزی نمیخام... میدونم ک تو رحمانی... تو رحیمی... عشقمو برام نگهش دار خدا... برام حفظش کن... موانعمونو حلش کن... خدایا نذار حسرت شه واسم... نذار داغش تا ابد بمونه رو دلم... تو که میدونی عاشقشم... تو که میدونی جونمون در میره برا هم... میدونی ک جدایی دو معشوق منصفانه نیست... خدا جونمممم تازه دارم معنی زندگی رو کنار رضام میفهمم.. مزه عشق دو طرفه رو میچشم... میشه برام نگهش داری؟ قول میدم نذارم غم تو دلش راه پیدا کنه... اذیتش نمیکنم این بنده مهربونتو... من تو زندگیم روزای سختی رو گذروندم... میشه رضارو واسم ببخشی عوض اونروزا دربیاد؟ میشه عشقم بشه همسرم؟ میشه رضام بشه بابای نی نیام؟ میشه خداجونم؟ میخام مامان روژانم بشم... همون روژانی ک رضا باباشه... یا امام رضا ❤ ای امام زیبایی ها... دلم حرمتو میخاد... بطلب منو آقاا... امام رضا... ؟؟ میشه یه وساطتی کنی؟ میشه از خدا بخوای من و رضامو ب هم برسونه؟ از تو میخامش ...  دلم میخواد بیام از نزدیک پا بوست... اروم و قرار دل بی قرارم شدی آقا... 💚 يَا أَبَا الْحَسَنِ يَا عَلِىَّ بْنَ مُوسىٰ ، أَيُّهَا الرِّضا ، يَا ابْنَ رَسُولِ اللّٰهِ ، يَا حُجَّةَ اللّٰهِ عَلىٰ خَلْقِهِ ، يَا سَيِّدَنا وَمَوْلانا إِنَّا تَوَجَّهْنا وَاسْتَشْفَعْنا وَتَوَسَّلْنا بِكَ إِلَى اللّٰهِ وَقَدَّمْناكَ بَيْنَ يَدَيْ حَاجَاتِنا ، يَا وَجِيهاً عِنْدَ اللّٰهِ اشْفَعْ لَنا عِنْدَ اللّٰهِ؛ای ابا الحسن، ای علی بن موسی، ای رضا، ای فرزند فرستاده خدا، ای حجّت خدا بر بندگان، ای آقا و مولای ما، به تو روی آوردیم و تو را واسطه قرار دادیم و به‌سوی خدا به تو توسّل جستیم و تو را پیش روی حاجاتمان نهادیم، ای آبرومند نزد خدا، برای ما نزد خدا شفاعت کن 💚چقدر دوستون دارم... میدونم ک صدامو میشنوین... میدونم ک رضامو واسم نگه میدارین... خدا جونم بابت همه داده ها و نداده هات ممنونم... 🌹🌹 چشم امیدم به توئه فقط... میدونم که نا امیدم نمیکنی❤💚
1474
ککه تو لباساشه همه لباساش بدار بیرون هوا بخوره

مطمئنی عزیزم؟ ساس نیست؟

عزیزم ساس زمان تاریکی میاد بیرون . مگه اینکه نصف شب یه لحظه برق و خاموش کنی و بتونی ببینیش. احتمالش زیاده که ساس باشه .خوابگاه ما داشت و ما رو مدتها نیش میزد متوجه نمیشدیم چیه و بارها دکتر پوست رفتم فکر کردم مریض شدم .

1457