2726
عنوان

بیاین براتون صلوات بفرستم

418 بازدید | 67 پست

سلام  خانوما هرکی حاجت داره بیاد براش صلوات بفرستم .

خدایاااااا شکرت بابت معجزه کوچولوت این لذت به دوسال انتظار میارزه 😍😍😍😍😍😍😍🎈🎈🎈🎈🎈🎈🤰🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻

برای من دعا کن 😭😭😭😭😭

You show me i have reasons i should love my self ✍️💞🗨️♥️                                               love your self :tears 🍃🍷.                                BTS🍯🍾.                                                           

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
برای من دعا کن 😭😭😭😭😭

۵ تا صلوات فرستادم انشاالله که مشکلت حل بشه

خدایاااااا شکرت بابت معجزه کوچولوت این لذت به دوسال انتظار میارزه 😍😍😍😍😍😍😍🎈🎈🎈🎈🎈🎈🤰🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻
واسه من خیلی خیلی بفرس  وای خدا  دارم میمیرم  خیلی حالم بده  بچه ها تروخدا د ...

۵ تا صلوات فرستادم انشاالله که مشکلت حل بشه 

برای حل شدن مشکلاتم بانامزدم وسروسامون گرفتنمون.انگارنمیشه ازدواج کنیم چندساله هی گره میفته

جایی هست که جز من هیچ کس نمیتواند آن را پر کند.کاری هست که جز من هیچ کس قادر به انجامش نیست.💪💪💪💪💪
واسه من 😍

۵تا صلوات فرستادم انشاالله که زود مشکلت حل بشه 

برای منم بفرست

۵تا صلوات فرستادم انشاالله که زود حاجت روا بشی

برا من لطفااااا      

۵ تا فرستادم انشاالله که زود حاجت روابشی

2706