2726

سلام دوستان

برای صورت چرب و جوش دار سن 15 سال چه پوشش دهنده صورتی پیشنهاد میکنید؟

خدا ز حکمت ببندد دری ز رحمت گشاید در دیگری...همه صاحب اولاد بشن صلوات.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

برای چی میخوای عزیزم برای بیرون و روزانه

یا مجالس و مهمونی و اینا

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
۱۵ سال و نی نی سایت😶😶😶۱۵ سال و کرم پودر😶😶😶😶

حالا هی بگید

جگر ماهارو شما ها خون میکنید😣

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

اگه ١٥ سالشه چرا كرم پودر ميزنه چون پوستش هنوز به پختگي نرسيده و اينا همش مواد شيميايه و ضرر داره بهتره بي بي كريم گارنير يا نيوا استفاده كنه ، خواهر من ١٦ سالشه جوش هم داره هر كريم پودري كه استفاده كرده جوشش بيشتر شده و رو صورت وا ميسته اخر شر همين بي بي كريم و روش پودر استفاده كرد كه جوششو زياد نكرده و خوب پوشش ميده 

مک فیکش زیاده ایرانی کالیستا میزنم خوبه پوشش دهیش 

کنویس هم دارم ایرانیه ولی اینا برای روزانس برای عروسی و اینا استی لادر میزنم 

هـمہ دُختــَـرا عـَـرۊسـَڪݩ، ݥـَݧ آنابِـݪ :]
عزیزم ۱۲ ساله هم بود اینجا ندیدیش؟    

چتونه شما چرا همه چیزو به مسخره میگیرید..اگر میتونید جواب سوالمو بدید بیاید داخل تایپیک وگرنه که هیچ

خدا ز حکمت ببندد دری ز رحمت گشاید در دیگری...همه صاحب اولاد بشن صلوات.
2706