2703
2553
عنوان

دخترم همش دمرمیخوابه

309 بازدید | 8 پست

یه سالشه رو شکمش میخوابه اکثرا،،شبا خواب ندارم میگم نکنه خفه شه خطرناکه؟

خداقوت میگم به همه مامانا خصوصا مامانای نوزادنارس🥳..دخترک خوشکلم یک عدد نوزادنارس بود که باوزن یک کیلو، هفته۲۸ دنیااومد معجزه زندگیمه😇❤🙏❤️چشمهای تو👀آن کافه ی دنجی است،که قهوه هایش حرف ندارد❤️

دختر داداش منم اونجوری میخوابه هفت ماهشه😍😍😍😍😍 اولش ی جور دیگه ها ولی بعد میره رو شکم

زندگیم پسرم💜💜💜💜💜"اینکه کسی رو دوست داشته باشیم و اون هم متقابلا مارو دوست داشته باشه مثل یک معجزه است............ -سرگذشت آب و آتش-آبانگان

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نه دختر من هم از وقتی غلت زدن یاد گرفت خواب عمیق بخواد داشته باشه دمر می خوابه. توجه که کردم فهمیدم عموش هم این مدلی می خوابه

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت
2456
دختر داداش منم اونجوری میخوابه هفت ماهشه😍😍😍😍😍 اولش ی جور دیگه ها ولی بعد میره رو شکم

ای جونم❤

خداقوت میگم به همه مامانا خصوصا مامانای نوزادنارس🥳..دخترک خوشکلم یک عدد نوزادنارس بود که باوزن یک کیلو، هفته۲۸ دنیااومد معجزه زندگیمه😇❤🙏❤️چشمهای تو👀آن کافه ی دنجی است،که قهوه هایش حرف ندارد❤️
نه دختر من هم از وقتی غلت زدن یاد گرفت خواب عمیق بخواد داشته باشه دمر می خوابه. توجه که کردم فهمیدم ...

آره منم شوهرم این مدلی میخوابه

هههههه نه بابا بچه من تو خواب 180درجه میچرخه دمر میخوابه همه مدله از یسالگی هم همین بود 

ای جان خداحفظش کنه

2714