2737
2734
سلام دوست عزیز. به نظر من پیش دکتر جوانمرد ببر. می تونم بگم   بهترین دندانپزشک اطفال در غرب تهر ...

من   رفتم پیش دکتر هلن جوانمرد دندنای پسرمو  خیلی  سریع درست کرد  یعنی واقعا دستشون تنده  خیلی ممنون از  راهنمایی های شما  دوستان 

خیلی خوبه که از این سن به فکر سلامت دندونای بچتی . اما پیش هر دکتری نبرش پسر من زیر دست یه دکتری یسال پیش وحشت گرفت از دندونپزشکی انقد که این دکتر بد اخلاق بود. تا امسال هرکاری کردم و هر دکتری عوض کردم کارساز نبود و ترسش هنوز باهاشه اما خداروشکر الان دو سه جلسس میبرمش پیش هلن جوانمرد خدارووووشکر باهاش اکیه و ازش خوشش اومده خداکنه با این یکی اکی شه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره عزیزم چرا که نه....  آدرس دکتر آذرنوش محدوده خیابون شریعتی، بالاتر از دو راهی قلهک، ساختما ...

وای عزیزم من تعریف دکتر آذرنوش رو زیاد شنیدم و  خیلی دنبال مطب دکتر آذرنوش بودم و نمی تونستم پیداش کنم خدا خیرت بده که به آدمایی مثل من کمک کردی . 

2728
برای پوسیدگی دندان کسی پیش دکتر اذر نوش رفته ؟ اگر رفته میشه خواهش کنم بیاد نظرش بگه من بچه ام می خو ...

عزیزم من پسرم را برای عصب کشی دندان و درمان پوسیدگی دندان بردمش پیش دکتر آذرنوش واقعا دکتر خیلی خوبیه انقدر با پسرم خوب رفتار کرد که دیگه پسرم از دندون پزشکی نمی ترسه و به حرف های دکتر که بهش گفتن چه جوری مسواک بزنه هم گوش می کنه واقعا دکتر خوب و با تجربه ای هستش 

ماریتا شکاریان تو خیابون دولت هم کارش خیلی خوبه هم تمام موادشو خودش از خارج از کشور میاره. به نظر من خودت یبار بچتو ببری پیشش دیگه دنبال دکتر دیگه ای نمیگردی این شماره ایه که من ازش دارم ۰۲۱-٢٢٥٥٤٦٤٩

2738

من سه تا دکتر برای دخترم عوض کردم و بالاخره دخترم با دکتر هلن جوانمرد اوکی شد. خیلی دکتر خوبیه و اخلاقش عااالیه من به شخصه واقعا ازش خوشم اومد و بچه مم باهاش اوکی بود و اصلا ازش نمی ترسه. کارشونم فوق العاده دقیقه. علم شو دارن و فوق العاده دلسوزن

من دخترم و بردم پیش خانم دکتر جوانمرد .بچم خیلی میترسید از دندون پزشکی خانم دکتر یه کاری کرد دخترم ترسش ریخت. خیلی خوش برخورد و مهربون بود. پیشنهاد می کنم ببریش پیش دکتر جوانمرد کارشم حرف نداره. در عین مهربونیش خیلیم ماهره. آدرسشم اینه شهرک غرب بلوار فرحزادی روبروی اریکه ایرانیان  قبل از خروجی اتوبان نیایش ساختمان زرین 2 پلاک 53 شماره مطبشم میذارم سرش شلوغه قبلش وقت بگیر حتما 88699877

عزیزم من پسرم را برای عصب کشی دندان و درمان پوسیدگی دندان بردمش پیش دکتر آذرنوش واقعا دکتر خیلی خوبی ...

منم دکتر هلن جوانمرد را میشناسم واقعا دکتر خوش اخلاقی هستش . من پسرم یکی از دندون هاش پوسیده بود و اصلا دلم نمیخواست به عصب برسه که اذیت بشه برای همین هم با معرفی یکی از دوستای مامانم بردمش پیش دکتر جوانمرد انقدر خوش رفتار بود که پسرم دیگه نمی ترسید و اجازه داد که کارش را انجام بده .

منم دکتر هلن جوانمرد را میشناسم واقعا دکتر خوش اخلاقی هستش . من پسرم یکی از دندون هاش پوسیده بود و ا ...

وای اره واقعا کارشون خوبه . پسر من  اصلا از دکتر فراری بود  چه برسه به دندونپزشک  ولی  دکتر هلن جوانمرد  انقدر  خوش برخورد و البته کاربلد  بودن  که  اصلا اذیت نشد .  عکس پسرمم تو  سایتشون گذاشت و این واقعا منو خوشحال کرد   

وای اره واقعا کارشون خوبه . پسر من  اصلا از دکتر فراری بود  چه برسه به دندونپزشک  ولی ...

منم پسرم پیش دکتر هلن جوانمرد می برم خیلی دکتر بااخلاق و خوبیه. پسر منم از دندونپزشکی فراریه و فقط زیر دست این دکتر آروم می شینه

منم همینجا تعریف هلن جوانمرذد و شنیدم . اولش فکر کردم تبلیغه . اخه مگه یشه دندونپزشک از بیهشی استفاده نکنه برای بچه ها . بعد چون نزدیکمون بود برم برادرزادمو . خدایی کارش حرف نداشت. خیلی خوب کار می کرد . باحوصله بدون بیهوشی

عالیه واقعا

2706