2703
2553
کلنیک دندانپزشکی ملیکا هم کارش خیلی عالیه هم خیلی منصفه من شخصا خیلی کارشونو قبول دارم و تقریبا دکتر خانوادگی ما هستند بهداشتو خیلی عال رعایت میکنند و مواد مصرفیشون واقعا عالیه .سمت سعادت اباد 22357279

melikadentalclinic.com

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مرکز لبخند کودک من - پیشنهاد من است چون من دخترم4 سالشه و خیلی ناسازگار . 10 جا بردم هیچ جا ننشست و معزل شده بود تا یکی از مامانا آدرس این کلینیک تخصصی راداد بردمش اونجا دخترم با دیدن تاب وسرسره واتاق بازی ترس از دندانپزشکی را فراموش کرد با مزه اینکه خانم دکتر لیلا کرایه چیان با آواز وشعر وحوصله دخترم را نشوند وتمام دندو ناشو درست کرد خیلی راضی بودم . مهمتر اینکه قیمتاش هم نسبت به آماری که از بیرون داشتم منصفانه بود
روزهای پنج شنبه فقط بیهوشی رو بچه های ناهمکار و استثنایی انجام می ده
با تجربه ای که دارم بهتر قبلش وقت بگیرید تا معطل نشی . اونجا دکتر سلیمانی که فوق تخصص دندانپزشکی اطفال و هیئت علمی دانشگاه تهران ، دکتر رهبر متخصص ارتودنسی و هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی است و..بقیه را که نمی شناسم کار می کنند. حتما معتبر ومطمئن هست که دکترای خوبی داره و چند تا دکتر متخصص اطفال استاد دانشگاه اونجا جمع هستند و خانم دکترکرایه چیان را که شخصا از همه بیشتر قبول دارم می تونید تو گوگل اسم مرکز را سرچ کنید تا پیداش کنید.
2456
من هم سایت مرجع دندانپزشکی ایران را معرفی می کنم دکتر های دندانپزشک حدود 5000 نفر عضوند در قسمت جستجو با توجه به شهر و تخصص دندانپزشک مورد نظر را پیدا کنید ضمنا در قسمت دندانپزشکان پیشنهادی دندانپزشکان تمام رشته ها رده بندی شد ه اند www.dentreference.com
mahnaz و mona قشنگ معلومه که خودتون از آشناهای همون خانم دکتر کرایه چیان هستید که دارید توی هر صفحه اینقدر تبلیغ می کنید....دوستان من بچه ام رو هفته پیش بردم پیش همین خانم دکتر که واقعا متاسف شدم واسه خودم...اول اینکه مطب ایشون هیچ کدوم از استاندارهای مطب دندانپزشکی کودکان رو نداره.....یونیت دندون پزشکی وقت هال قرار گرفته و با یک پارتیشن نصفه نیمه از هم جدا شده...بچه ها همه چیز رو می بینن و متاسفانه بخاطر همین تبلیغها کلی مادر و پدر بیچاره با بچه هاشون میان که اصلا دکتر تمرکز لازم رو نداره....من که از برخورد و رفتار دکتر هیچ خوشم نیومد....همون اول کاری اسم نا همکار میذاره برای بچه تون و میگه باید بیهوش بشه ......در ضمن بیهوشی رو که اسمش رو گذاشته خواب عمیق توی مطب انجام میده و دونیم میلیون هم میگیره در حالیکه بهترین بیمارستان حداکثر یک میلیون میگیره...گول این تبلیغات رو نخورید!!!!
2714
گلی جان خدمت مامانی عزیز عرض کنم بنده آشنا ایشان نیستم و صرفا دخترم مریض ایشان است متاسفانه دخترم دارای بیماری اسپاسم تنفسی و خود ادراری و...(موارد دیگه ای که خوب نیست بنویسم را دارد) . خدا کنه شما هیچ کدوم از این عذابهایی که من یک عمر باید تحمل کنم رانبینید . باور کنید چند جا دخترم را بردم یا روی یونیت ادرار کرد یا نفسش گرفت که همه دندانپزشکان ما را از مطبشان بیرون کردند حتی پیش دو سه تا استاد دانشگاه هم بردم و بخاطر تنفسش نتوانستیم دندانپزشکی تحت بیهوشی یا دندانپزشکی در خواب هم انجام دهیم خلاصه از همه جا رانده بودیم که پیش دکتر کرایه چیان بردم و بخاطر جو مطب و مهارت دکتر تو چند جلسه تونستم تمام دندونهاشو درست کنم و من همیشه قدر دون ایشان تو تمام عمرم هستم . حالا شما اگر مشکل بچه اتون حل نشد ایراد از شما نوعی یا دکتر دندانپزشک نیست چون یک نفر که نمی تونه انتظارات همه را برآورده کنه یا معجزه کنه بالاخره گل بی عیب خداست ضمنا گلی جان من بیمارستان دولتی برای بیهوشی رفتم کل هزینه اش 3.5 گفتند تمام می شه چی جوری شما بهترین بیمارستان با 1 تومان پیدا کردید؟؟؟؟ فکر کنم شما کمی بی انصافی می کنید تو تاپیک های بالا هم سه نفر از دندانپزشکی تعریف می کنه و یکی راضی نیست که یک چیز طبیعی است ولی من صرفا برای تمام عمر مدیون ایشانم و دستشون را می بوسم
مامانا کودکتون رو پیش دندانپزشک خوب ببرید دکتر علی رشیدیان واقعا بهترین دکتره متخصص دندانپزشکی کودکان در تهرانه ارتودنسی پیشگیری استادیار دانشگاه هستن ایشون تازه درمان تحت آرام بخشی و بیهوشی انجام میدن آدرس مطبشون : پاسداران، پایین تر از خیابان شهید کلاهدوز، پ 492، واحد8 تلفن مطب: 22587074 – 22589892 سایت دکتر علی رشیدیان - متخصص دندانپزشکی کودکان
مامان آقا سیاوش گل
کلینیک تخصصی دندانپزشکی نارنجستان Www.n-clinic.ir نشانی تهران - پاسداران شمالی - پایین‌تر از چهارراه فرمانیه - روبروی بلوار دستواره - پلاک 495 - مجتمع تخصصی پزشکی و دندانپزشکی نارنجستان تلفن تماس : 02122295048 فکس : 02126130592 ایمیل : info@n-clinic.ir
دکوبم : http://decoboom.ir -- -- -- معماری آرل : http://arel.ir
مرکز لبخند کودک من،یک مطب معمولی هست که کنار اتاق انتظار چند تا صندلی و مداد رنگی و دفتر،یک سرسره کوچولو و دوتا وسیله تعادلی قرار داره.یونیت با یک دیوار کاذب از اتاق انتظار جدا شده...ظاهر پزشک و پرسنل خیلی متعارف نیست..راستش کمی عجیبه...حس ام این بود که به صحنه تاتر نگاه میکنم..من که دوست نداشتم... 1394/10/12 - 7:23 عصر
سوال هرچه باشد، پاسخ عشق است.
دندانپزشکی کودکان خیلی خوب در ایران به جرات میشه گفت دکتر علی رشیدیان هستند فوق تخصص در این زمینه هستند و دندانپزشک عمومی نیستند توجه کنید دندون بچه شوخی نیست که پیش هر کسی ببرینش ایشون استاد دانشگاه می باشند تمامی دندانپزشکان زیر دست ایشون دوره می بینند که امروزه تبلیغاتشون رو می بینید اگر بتونید ازشون وقت بگیرید عالیه ... آدرس مطب ایشون تهران - منطقه ۳ - پاسداران - پایین تر از خیابان کلاهدوز (دولت) - پ. ۴۹۲ - ساختمان ۳۷۰ - ط. دوم - واحد ۸ تلفن مطب جهت مشاوره و رزرو وقت قبلی : ۲۲۵۸۹۸۹۲ - 22587074 لینک وب سایتشونم گذاشتم براتون دندانپزشکی اطفال
مامان آقا سیاوش گل
2706