1147
44
اگه تهرانی ببرش مرکز تخصصی . اسمش کلینیک تخصصی دندانپزشکی امام خمینی تو میدان فاطمی . خ زرتشت .اسم کوچش یادم رفته
من دخترمو بردم یه طبقه مخصوص کودکانه خیلی سریع کار انجام میدن تا بچهها اذیت نشن من راضی بودم
اعتماد مثل کاغــذه … که اگه مچاله شد ،

هر چقدر هم صافش کنى محاله به حالت اولــش برگرده

بچه ها یه خبر خوب

نی نی لازم از الان تا عید هروز تخفیف های استثنایی میذاره

من که هر روز چک میکنم منتظر تخفیف صندلی ماشینم

ما رو دنبال کنید

1158
دختر من کهاصلا هیچ جا نمیشینه اونا اینقدرخوب و با حوصله رفتار میکنن و سرعت عملشون بالاست . خودت میمونی چطوری کارشونو میکنن .
مثل مهد میمونه بادکنک میدن . ال سی دی کوچیک جلوشون کارتون پخش میکنه

8
این مرکز بری مطمئن باش نتیجه میگیری .پسر خواهر شوهر من بچه ای که یک لحظه مامانش پیشش نباشه . دنیارو میزاره رو سرش ولی اینجا تونستن کارشو انجام بدن . تازه بچه وقتی بزرگه خودشون بچرو میبرن تو و شما از پشت شیشه میبینشون

1167
کلنیک دندانپزشکی ملیکا هم کارش خیلی عالیه هم خیلی منصفه من شخصا خیلی کارشونو قبول دارم و تقریبا دکتر خانوادگی ما هستند بهداشتو خیلی عال رعایت میکنند و مواد مصرفیشون واقعا عالیه .سمت سعادت اباد 22357279

melikadentalclinic.com

مرکز لبخند کودک من - پیشنهاد من است چون من دخترم4 سالشه و خیلی ناسازگار . 10 جا بردم هیچ جا ننشست و معزل شده بود تا یکی از مامانا آدرس این کلینیک تخصصی راداد بردمش اونجا دخترم با دیدن تاب وسرسره واتاق بازی ترس از دندانپزشکی را فراموش کرد با مزه اینکه خانم دکتر لیلا کرایه چیان با آواز وشعر وحوصله دخترم را نشوند وتمام دندو ناشو درست کرد خیلی راضی بودم . مهمتر اینکه قیمتاش هم نسبت به آماری که از بیرون داشتم منصفانه بود
روزهای پنج شنبه فقط بیهوشی رو بچه های ناهمکار و استثنایی انجام می ده
با تجربه ای که دارم بهتر قبلش وقت بگیرید تا معطل نشی . اونجا دکتر سلیمانی که فوق تخصص دندانپزشکی اطفال و هیئت علمی دانشگاه تهران ، دکتر رهبر متخصص ارتودنسی و هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی است و..بقیه را که نمی شناسم کار می کنند. حتما معتبر ومطمئن هست که دکترای خوبی داره و چند تا دکتر متخصص اطفال استاد دانشگاه اونجا جمع هستند و خانم دکترکرایه چیان را که شخصا از همه بیشتر قبول دارم می تونید تو گوگل اسم مرکز را سرچ کنید تا پیداش کنید.
835