2733
2734
عنوان

خانوما پیشنهاد میکنم اینو بخونین

78 بازدید | 2 پست

📜 درمان بیماری ها با طب سنتی

✅  درمان بیماری های زنان

این قسمت درمان مشکلات تخمدانی از قبیل تنبلی تخمدان ناباروری به علت تخمک

✍ نسخه درمانی  :

۱.   بادکش زیر شکم و کمر ۲۱ مرحله یک شب درمیان

۲.  شبی یک لیوان عرق رازیانه همراه با یک قاشق مرباخوری عسل به جز ایام پریود

۳.   خوردن دوسین(مخلوط عسل و سیاه دانه) ۲ قاشق مرباخوری صبح و شام

۴.  استفاده از داروی ترکیبی زیر به صورت واژینال چهارده مرحله در ایام پاکی :

زاج به اندازه یک نخود( بیشتر نشود) +  یک قاشق مرباخوری عسل + یک قاشق چای خوری روغن زیتون بودار

توجه:

دخترانی که ازدواج نکرده اند از دود داروهای( اسفند + کندر + زاج )  باید استفاده نمایند دود را ۱۴ روز به رحم برسانند

۵.   درمان تکمیلی حجامت عام حجامت ساکرال حجامت زیر شکم هر دو هفته یکبار می باشد.

نکته :

طول درمان ۴۰ الی ۱۲۰ روز می باشد.

✍  درمان تمام بیماری ها نیاز به اصول اساسی دارد که اگر انجام ندهید حتی از بهترین دکترها و دارو ها نتیجه مطلوب و دلخواه نخواهید گرفت

✍ طبق تحقیقات علمی در آمریکا ، بیماران سرطانی که این اصول را رعایت کردند 50 درصد زودتر و بهتر از سایر بیماران بهبود پیدا کردند

دوستون دارم خانواده عزیزم.همسر عزیزم نمیدونم چرا بی تو نمیتونم تو منو جادو کردی  تورو خدا برا زندگیم دعا کنید ک همیشه خوشبخت باشم برام صلوات میفرستین؟؟
خیلی سخته

اره ولی خب باید هر ریسکی رو انجام بدی

دوستون دارم خانواده عزیزم.همسر عزیزم نمیدونم چرا بی تو نمیتونم تو منو جادو کردی  تورو خدا برا زندگیم دعا کنید ک همیشه خوشبخت باشم برام صلوات میفرستین؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘