2410
2553

سلام خوبید خانوما ...

دوستم با همسرش مشکل داره دیروز اومده بود پیشم اونقد تعریف کرد از زندگیش و گریه کرد ک دلم براش سوخت

ما از دوره راهنمایی باهمیم تا اینکه ازدواج کرد و دیگه ندیدیمش..5ساله ازدواج کرده و ی پسر 2ساله داره..میگه شوهرم از روزی ک رفتم فقط کتکم میزنه و میگه برو من نمیخامت..نمیدونم چرا تا حالا مونده😕

میگه اذیتم میکرد و حتی ماها رابطه نداشتیم تا اینکه ب زور من این بچه رو باردار شدم تا اینکه زندگیمون شاید خوب شه.ولی بدترشد ک بهتر نشد..

الانم میگه من دیگه نمیخامت برو گمشو طلاق بگیر ازم.. دوستم میگه بچه رو هم نمیخاد میگه مال خودت..همه چیزشم زده بنام پدرش ک بگه من هیچی از خودم ندارم.این دوستم الان چی باید بکنه واینکه اصلا اونموقع ک کتک میزده بیچاره رو این ن شکایتی ن پزشکی قانونی هیچ جا نرفته. الان دستش ینی ب هیچ جا بند نمیشه ک اون مردتیکه روانی رو آدم کنه ک بگه گوه خوردم..

آهان درضمن مرده قبلا ی زن دیگه هم داشته ک طلاق داده اونم حالا نمیدونم چرا

فراموش کن کسی ک هرگز بدست نمیاد...           بدست بیار کسی ک هرگز نمیره از یاد...😉

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

کی گفته بچه بیاد مردا ادم میشن😑😑

بیخود کرده مهریه رو که میتونه بگیره هرچیم اون بگه ندارم دادگاه از حلقش میکشه بیرون بره بچشم برداره بره خودشو از ای زندگی خلاص کنه

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
2720

حالا دوستت چرا بند کرده که مردیکه روانی رو از طریق بچه دار شدن یا شکایت یا ...آدم کنه؟

مگه مسوولیت دوستت تو زندگی آدم کردن دیگرانه 

وقتی شوهرش اینهمه سال با اصرار بهش میگه نمیخوامت یعنی نمیخوامت تموم شد دیگه

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
حالا دوستت چرا بند کرده که مردیکه روانی رو از طریق بچه دار شدن یا شکایت یا ...آدم کنه؟ مگه مسوولیت ...

بخدا منم درعجبم ک چرا مونده و تحمل کرده ...میگه از ترس آبرومون..نمیدونم ک😑

فراموش کن کسی ک هرگز بدست نمیاد...           بدست بیار کسی ک هرگز نمیره از یاد...😉
2714

میگم شاید پسره روانیه.. میگه بیخودی پامیشد سره هیچی منو میزد ..از سرم  جلو بچه !!!

اون مرد مشکل روانی داره مشابه این واسه دختر خالم افتاد طرف مشکل روانی داشت بعد از تشخیص روانشناس که دادگاه پیشش فرستاده بود بردنش آسایشگاه این رو هم اضافه کنم اون شخص زن اولش روهم اینطوری کرده بود.به دوستتون بگید حتما اقدام کنه وگرنه آینده اون بچه طفل معصوم رو هم خراب می کنه

ساحل دلت رو به خدا بسپار خودش قشنگترین قایق رو میاره
بهش میگه برو طلاق بگیر که مهریه نده، به دوستت بگو درخواست طلاق نده ولی مهریه رو بزاره اجرا. باید بده ...

آره منم همینو گفتم..اتفاقا ب دوستم گفته بزا بهت بگم اول باید کجاها بری مراحل طلاق و دادخواست و اینارو

گند زدن به زندگیمون همش بخاطر آبرو نمیدونم اینکه دونفر دارن با بدبختی همدیگرو تحمل میکنن چه ربطی به بقیه داره آخه مگه بقیه تحمل یه دقیقه این مدل زندگی را دارن که باید بخاطرشون پنهان کاری کنیم که یه وقت آبرومون نره اه

خدایا شکرت♥️
آره منم همینو گفتم..اتفاقا ب دوستم گفته بزا بهت بگم اول باید کجاها بری مراحل طلاق و دادخواست و اینار ...

عجب پررو و زرنگه !!!! حیف که بچه داره. البته به نظر من دوست شما بچه رو قبول نکنه از نظر قانونی. اگر دلش خواست و توانش و داشت بیاره خودش نگهش داره. 

من یکی و میشناسم که خانم حضانت بچه رو گرفته، حالا الان بچه پسره و نوجوان و درشت اندام شده و به هیچ وجه از مادرش حرف شنوی نداره. در حدی که مدرسه نمیره و روزها میخوابه. هر وقت صلاح بدونه میره مدرسه  هرچی مادر به پدر گفت بزار بیاد پیش تو بمونه پدرش گفت نه! قانونی شکایت کرد که حضانت و بده به پدر تو دادگاه هم موفق نشد. خلاصه که پشیمونه که حضانت و گرفته

2706