1373
1341

یکی دیگه از خصوصیات پوشک مای بیبی  تعویض آسان و راحت

برای تعویض پوشک پول-آپ به راحتی می تونین از دوخت کناری، پوشک رو پاره کنید و با استفاده از چسب دورانداز بهداشتی که در پشت  قرار داره اون رو بپیچید و دور بیاندازید.

برای اطلاعات بیشتر به اینستاگرام ما سر بزنید

1350

شبهه داره 

البته نظر مرجعت مهمه 

ولی حالت کلیش اینه 

چون تو مشارکت باید تو سود و زیان شریک شد و همون اول نمیشه سود تعیین کرد، ولی برا بانک از همون اول مقدار سود نشخصه و فقط تو سود شریکیم

فقط 16 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بیخیااال . بابام ٣۰۰دارع ماهی حدود ٥میگیره.

اگه این حرومه ,پس سود وامایی ک میگیرن هم حرومع. بانکداری مثلا اسلامی

بعضی وقتا با گفتن جمله‌ی باشه تو درست میگی, از ساییده شدنِ مُخم توسط یه زبون نفهم حق بِجانب که همش حرف خودشه، جلوگیری میکنم🙈
1376

مگه نمیبینی بانکها این همه تولید و صنعتو رونق دادن واسه چی حرام باشه 😁

درحقیقت همه مابشر بودیم!!تا اینکه نژاد ارتباطمان رابرید!!مذهب از یکدیگر جدایمان ساخت!!سیاست بینمان دیوار کشید!!وثروت ازما طبقه ساخت!!!!

اصلا حروم نیست

با افتخار اعلام میکنم هم نماز میخونم هم قران هم کلی خدارو دوست دارم  بی حجابم نیستم ولی همچنان معتقدم که اگر کسیم اینکارارو نکنه یا حتی اگر کافر باشه به من ربطی نداره قضاوتش با خداست عقیده ی خودمو فرهنگ خودمو تو حلق هیچ کس فرو نمیکنم☺❤ خدایا شکرت که با عشقم ازدواج کردم و خوشبختم😍خدایا شکرت که رابطمون هر روز از روز قبل عاشقانه تر میشه😻😻خدایا ازت ممنونم که به هر چی فکر میکنم همون میشه💞خدایا شکرت چقد خوبه که دارم به همه ارزوهام میرسمممم💖💖💖من به ارزوهام نرسیدم ازدواجم نکردم😁😁فقط دوس داشتم اینارو اینجا بنویسم شاید حقیقی شه❤دوس داشتی یه صلوات بفرس😉😉
1226
شبهه داره  البته نظر مرجعت مهمه  ولی حالت کلیش اینه  چون تو مشارکت باید تو سود و ز ...

دقیقا جواب درست همینه که شما گفتید . 

دوستای گلی که اختلاس و اینها رو مثال میزنن ، اون به جای خود. ولی اختلاس ،ربطی به حلال و حرام بودن سود بانکی نداره . هر چی جای خودش 😊

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
اینهمه سود میکشن رو این وام هایی که به مردم بدبخت میدن سودش حلاله حالا واسه این حروم میشه 

اونم حلال نیست

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
1364