1345
1363
ببین کدوم روبهترمیپزی؟! من عاشق ماکارانی هامادرشوهرم وخواهرکوچیکم هستم اماازماکارانی هاخودم خوشم ن ...

من دوتاشم عاللللی درس میکنم اما بیشتر عدس پلورو😑

وقتی بهت میگم تاج سرمی👑 بفهم شاهت کیه💃

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

من دوتاشم عاللللی درس میکنم اما بیشتر عدس پلورو😑

هوراااااا عدس پلو😍😍

حالا که میپزی برا منم بفرس دلم میخواد😢

آرامش دو گیتی تفسیر این دو حرف است:                  به من چه؟!به تو چه؟!!                                             دعا کنید کارام درست شه🤗
1379
من آلیالو پلو میزارم با مرغ بنظرتون با مرغ خوب میشه

ما کلا با مرغ درست میکنیم مگه شما چی میزنی😕

آرامش دو گیتی تفسیر این دو حرف است:                  به من چه؟!به تو چه؟!!                                             دعا کنید کارام درست شه🤗
1376

عددددددددددددس پلو با گوشت چرخکرده و یکم مغز گردو و زرشک و در کنارش هم سالاد شیرازی

اوووف دلم خواست حیفکه خونه نیستم

راست می گویند زن، مردی را می خواهد که شبیه کوه پشتش باشد و هر بار می گوید " دوستت دارم" انعکاسش را صد برابر از آغوش مردانه او بشنود...
1226
ما کلا با مرغ درست میکنیم مگه شما چی میزنی😕

با گوشت چرخ کرده که به شیخ چوبی میزنن سرخ میکنن میخوام مرغ رو مثل ته دیگ بزارم زیرش تا خوب سرخ شه

دعا کنین تو این روزای پربرکت که روزای سخت بیماری کوچولوم دیگه برنگرده التماس دعا
با گوشت چرخی

مرغ بهتر مزه شو میگیره تا گوشت

1364