2726
عنوان

دندون درد😢😢😢😢

384 بازدید | 30 پست

از دیشب تا حالا خیییلی درد میکنه دارم میمیرم

سیر گذاشتم چای نمک گذاشتم تاثیر نداش چکار کنم دردش اروم شه

راستی بخوام عصب کشی کنم درد داره اصن چطوریه؟

قیمتش چنده؟

اگ راضی هستید بادلای پاکتون برا حفظ ابروم یدونه صلوات بفرستید😘😍وا من گذاشتم Ana joon چطور اون b سیو شده😄😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
الان حدود 450 شده بدون روکش نه بی حس ک میکنند دردی نداره

وااای چقد گروووون پس باید بشینم دردو بکشم😢😢😢ای خدا دارم میمیرم از دیشب تاحالا نخوابیدم

اگ راضی هستید بادلای پاکتون برا حفظ ابروم یدونه صلوات بفرستید😘😍وا من گذاشتم Ana joon چطور اون b سیو شده😄😂
نوافن بخور  عصب کشی درد نداره قیمتشم بسته به ابنه چه دندونی

منظورت ژلفونه؟

تقریبا دندون خندمه

450 عصب کشی خالیه  با پرکردنش میره رو 700_800

یاااا خدا پس باید بشینم دردو بکشم😢😢😢

منظورت ژلفونه؟ تقریبا دندون خندمه

نه این قوی تر از ژلوفنه من همیشه میخورم کقتی درد دارم اروم میشم 

فک نکنم زیاد شه برو درستش کن

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
چجوری میگید درد نداره     من دیروز عصب کشی کردم، حینش ک درد داره مخصوصا اخراش از دیروزم ...

خوشبحالت راحت شدی من دارم میمیرم😣😣😣😣😣

چجوری میگید درد نداره     من دیروز عصب کشی کردم، حینش ک درد داره مخصوصا اخراش از دیروزم ...

وا وقتی بی حسی بزنه اصن حس نمیکنی که بعدش ممکنه یکم درد باشه مسکن بخوری اروم میشه .تاحالا درد نداشتم خخخ

نه این قوی تر از ژلوفنه من همیشه میخورم کقتی درد دارم اروم میشم  فک نکنم زیاد شه برو درستش کن

همه میگن ۷۰۰الی ۸۰۰ میشه😢😢😢😢😢

خوشبحالت راحت شدی من دارم میمیرم😣😣😣😣😣

شده قرض کنی برو درستش کن، من چندماه پیش درد داشت وحشتناک هی تحمل کردم و مسکن خوردم، هفته پیش دندونه شکست   

همون موقع رفته بودم دندونم کامل بود لااقل، حیفه واقعا

همه میگن ۷۰۰الی ۸۰۰ میشه😢😢😢😢😢

نه اینقدرا نمیشه تو برو با دکتر حرف بزن درمانگاه ها س ال کن دندون درد رو نمیشه تحمل کرد که شاید نصف نصف ازت گرفت

2706