2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ازنظرمعنی

خب از نظر معنی هم فرق میکنن دیگه مثلا جمله ای که بالا گفتم معنی فعل جمله رو میگیره:او آن را به من برمیگرداند

ولی وقتی قید رو معنی میکنیم یه کلمه ای میشه مثلا برگشت،فلش بک رو ک دیگه تو فارسی هم خیلی استفاده میکنیم و منظور یه برگشت کوتاه به عقب هستش

⛔ 🚫 ⛔جون مادرت لایک نکن منو🙏صپاص

Throwback به معنی برگشت به گذشت به مدت طولانی هس، ولی flashback برگشت به گذشته برای چندلحظه هس،از لحاظ زمانی فرق دارن،از لحاظ معنایی بخوایین بگین throwback یعنی مرحله ای از برگشت زمان،flashback یعنی تصویر واضحی از گذشته

🤔
خودکلمه throwback معنیش چیه؟

Throwback ب چیزی میگن ک تو گذشته وجود داشته الان با دیدنش یاده گذشته میفتی این دقیقا معنی جمله ایه ک تو دیکشنری اومده براش مثلا فلانی تیپش شبیه تیپ دههه شصتیاس این تیپه میشه throwback

Flashback هم ب ی صحنه تو فیلم میگن ک تو گذشته اتفاق افتاده کلمه رو میخای معنی کنی همیشه جمله کاملو درنظر بگیر context خیلی مهمه

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2706