2726
عنوان

روز اول مدرسه تونو یادتونه ؟

154 بازدید | 29 پست

چندین سال قبل

الان حدود سی سالمه

چقدر زود گذشت 

خیلی دلم هوای دوران بچگی رو کرده 

روز اول مدرسه اما هنوز یادمه البته فقط چند صحنه ازش

یادمه مامانم برای یه دسته گل خریده بود که بدم به معلمم

چقدرم ازش عکس گرفت روز اول مدرسه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مثل خواب یادمه..واضح نه..حدود ۲۶سال پیش😐

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2728

دوران ابتدایی معلم کلاس 4 رو خیلی دوس داشتم 

از معلم کلاس 5 بدم میومد ههههههههههه همسایمونم بود هر وقت میدید میام بازی میکنم تو کوچه دعوام میکرد 

دوران راهنمایی رو هم کم و بیش یادمه 

دبیرستانم دوس داشتم

یادم نیست دوستم ندارم یادم بیاد کلا بچگی جالبی نداشتم

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

روز امتحانا رو یادتونه ؟

من راهنمایی بودم هر امتحانی ک ه میدادسیم دوستام کتاباشونو مینداختن دور اما من نگه میداشتم میگفتم شاید تجدید اوردم ههههههههههه با اینکه جز شاگردای خوب بودم همیشه اظطراب داشتم

منم اولین روز مدرسه رو یادمه.شلوار و مانتوم مشکی بود با یه مقنعه‌ی سفید‌.من اوایل همش گریه میکردم مامانم میومد کنارم مینشست تا یه مدت

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین
من یادمه جشن تکلیفم ابله مرغون داشتم نتونستم برم شاید واسه همینه نماز خون نشدم😂

من خاطره بدی دارم از جشن تکلیف ....یادمه همه چادر خریده بودن اما اون موقع مامانم دست و بالش تنگ بود تنوست برام چادر سفید بخره و رفت چادر سفید دختر همسایه رو غرض کرد و من پوشیدم چقد ناراحت بودم عکسای جشن تکلیفم چشمام پر از بغض ههه

وایییییییییییییییییییییییی بچه ها من یادم میاد ببخشید اینو میگم نمیدونم شما هم این طور بودید یلا نه 

وقتی نوجون بودیم با همکلاسیامون در مورد روابط زن و مرد اگر کسی چیزی میدونست میومد به همه میگفت مثلا اطلاعات میداد خخخخخخخخخخخخ

چقد چرت و پرت میگفتن چقد دروغ

2706