2726

سلام 

من تصمیم گرفتم براب بارداری اقدام کنم ولی رژیم غذایی چقدر می تونه تاثیر داشته باشه در پسر یا دختر دار شدن 

من پسر میخوام 

لطفا تجربه هاتون رو بگید 

مرسی

🍀با خودت قهر نکن بانو! 🍀هرروز صبح مقابل آینه به فکر زندگی که باید میداشتی و نداری،کارهایی که باید میکردی و نکردی،و روزهایی که از عمرت گذشت و به سن و سالت افزود نباش🍀یک روز هم برای خودت باش... آزاد و رها...🍀فکر کن قرار نیست هیچ مردی برایت مردی کند🍀خودت مرد خودت باش...🍀 تو هنوز هم در اعماق وجودت،آنجا که پر از دلشوره و تشویش است، آنجا که سرشار از اندوه است،هزاران آغوش پنهان کرده ای که جان می بخشد🍀زندگی از تو جریان خواهد گرفت🍀 نگاهت هنوز هم آرامش را در هر دلی می ریزد🍀هنوز هزار هزار دل،در پیچ موهای مجعدت سرگردانند🍀با خودت قهر نکن بانو!🌸تو هنوز زیباترینی🌸                                                        💞خودت را دوست بدار💞

بی تاثیر نیست ولی تاثیر صد در صدی هم نداره

ولی حداقل از سه ماه قبل از اقدام باید رژیمو شروع کنی

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تا خدا نخواد برگي نميوفته اينو دكتر من روزي كه رفتم براي تعيين جنسيت بالاي پرونده ام نوشت سه ماه تحت نظر بودم هم خودم هم همسرم تغذيه و دارو و سونو ي روز تخمك گذاري و در اخر هم سه اي يو اي ناموفق و شش ماه بعد هم يك اي وي اف تا موفق اخر سر خود خدا يه دختر بهم داد شكر 

من خواهرم و همسرش فقط گرمی جات میخوردن.فلفل سیاه و سیر و عسل و خاگینه و روغن مخلی و ....ولی بعدش به خاطر خوردن بیش از اندازه فلفل خواهرم حساسیت گرفت. همه غذاهاشون تلخ تلخ میشد.من اصلا نمیتونستم بخورم

من خواهرم و همسرش فقط گرمی جات میخوردن.فلفل سیاه و سیر و عسل و خاگینه و روغن مخلی و ....ولی بعدش به ...

بچه ش دختر شد یا پسر؟

🍀با خودت قهر نکن بانو! 🍀هرروز صبح مقابل آینه به فکر زندگی که باید میداشتی و نداری،کارهایی که باید میکردی و نکردی،و روزهایی که از عمرت گذشت و به سن و سالت افزود نباش🍀یک روز هم برای خودت باش... آزاد و رها...🍀فکر کن قرار نیست هیچ مردی برایت مردی کند🍀خودت مرد خودت باش...🍀 تو هنوز هم در اعماق وجودت،آنجا که پر از دلشوره و تشویش است، آنجا که سرشار از اندوه است،هزاران آغوش پنهان کرده ای که جان می بخشد🍀زندگی از تو جریان خواهد گرفت🍀 نگاهت هنوز هم آرامش را در هر دلی می ریزد🍀هنوز هزار هزار دل،در پیچ موهای مجعدت سرگردانند🍀با خودت قهر نکن بانو!🌸تو هنوز زیباترینی🌸                                                        💞خودت را دوست بدار💞

عزیزم ما هنوز عقدیم زیر یه سقف نرفتیم ولی رفتیم پیش دکتر تست نازای رو بدیم که تست ها منفی شد مشکلی نداشتیم ... دکتر گف تبت سرده دکتر تبمو گرفت گف چهار صدرصد دختره اگه این رژیمو بگیری تبت بیاد نه یا هشت پسر میشه اگه میخوای بچت در اینده پسر باش رژیم بنویسم رژیمو نوشت گف اینارو هرروز باید بخوری گیاهی خوراکی خیلی سخته خیلی سه ماه باید بگیری هزینش هم کلی باید خرج کنی به قران  سه ملیون خرجمون شد ولی تبم اومد روی هشت الانم رژیمم درسته هنوز عروسی نکردیم ولی دکتر گف تا این رژیمو بگیری امپول هاش هم سه ماه میکشه تا موقع عروسیتون حالا عزیزم کامل پرسوجو کن اگه تونستی شروع کن اگه نصفه ول کنی هم برا هورمون هات هم برا سیستم بدنیت خوب نیس موفق باشی عزیزم ...😍

بی تو هرگز باتوعمری 

من زنداییم رژیم پسر گرفت 

شده بود ته دیگ عدس پلووووو انقد ک جوش زده بود از گرمی 

همه کاری کرد ینییی

ولی خواست خدا نبود و دختر شد 

بنظرم  ادم بااینا خودشو فقط دلخوش میکنه و اخرسرم اونی ک میخاد نمیشه و اذیت میشه و کار به ناشکری میرسه 

مقرر شده همه اینا از قبل ،تاخدا نخواد یه برگم از درخت نمیفته 

منم کلا دگ بیخیال شدم سپردم به خودش

هرچی ک خواست بهم بده😍

میشه برای سلامت تو دلیم یه صلوات از ته دل بفرستید؟😍♥️
2706