2703
2553
عنوان

کسی اینجا دوست فامیل اشنا...مرحومه می می ناز نیست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1142 بازدید | 73 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرش زن گرفته زن  خوبیه از بچه ها هم مراقبت میکنه دخترش اون موقع 11 و پسرش 3 سالش بوده حالا خ ...

دخترش الان ۱۷ سااشه😢😢😢الهی بی مادری بد دردیه

میشه برام صلوات بفرستین😘😘😘😘😘😘😘تیکر تولد شاه پسرمه❤
2456
شوهرش زن گرفته زن  خوبیه از بچه ها هم مراقبت میکنه دخترش اون موقع 11 و پسرش 3 سالش بوده حالا خ ...

شما از کجا میدونی عزیز

میشه واسه شادی روح پدرم، سلامتی وخوشبختی خانوادم صلوات بفرستین،خیر ببینید الهی😘😘
2714
خدا رحمتش کنه شوهرش ازدواج کرده و بچه هاش هم بزرگ شدن منم عاشقشم تموم تاپیکاش دنبالش می کردم بعد کار ...

منم از دیروز دارم تاپیکاشو مرور میکنم

میشه برام صلوات بفرستین😘😘😘😘😘😘😘تیکر تولد شاه پسرمه❤

چرا چیزی که باعث آزارت میشه میخونی خدا رحمتش کنه خیلیها تو ایران اینطورین نمیتونیم غصه همه رو بخوریم

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

می می ناز را من هم خوندم تاپیکهاشو. خدا رحمتش کنه! زن داداش من هم سال گذشته در اثر سرطان سینه فوت کرد:پسرش آخر هفته تولد 4 سالگیشه! خیلی سخته. با اینکه خیلی شیطونه ولی ته چهره اش مظلومیت خاصیه! با پسر من 4 ماه اختلاف سنی داره و هم بازی همند! ولی هیچ چیز جای مادر را نمیگیره!

2706