2726
عنوان

اقدامات قبل عروسی

4084 بازدید | 39 پست

سلام خانم های گل من برای آبان به امید خدا عروسیم هست ..از طرفی شاغل هم هستم میخاستم از تجربه هاتون برام بگین که قبل از عروسی چه چیزایی بخورم یا چه کارهایی بکنم که هم سرحال تر باشم هم خستگی نداشته باشم..اینم بگم صورت و هیکلم یکم لاغره چون کارم سخنه ضعیف شدم ..کلا اندام کوچولو و ریزه میزه ای دارم دلم میخاد یکم پرتر بشم 

شیرو خرما و فرنی بخور هم پوستتو بشاش میکنه هم فرنی چاق کنندست انرژی هم میگیری

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم عقد کرده ام چندماهه دیگه عروسیمه به نظر خودم خونه خودم کم میارم چون خیلی خسته میشم.  برای غ ...

شمام شاغل هستی؟ من اگه سرکار نمیرفتم خوب میشدم اما کار انرژیم و میگیره از طرفی به پولش نیاز دارم

هرشب بخورم تا ابان ماه؟

من خودم هرروز فرنی درست میکنم تا یکی دو روز داریم روی یه کاسه گاهی دو تا کاسه میخورم شیرم که هرروز میخورم

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین

بهترین چیز اینکه سخت نگیری. خیلی چیزها رو چشم پوشی کنی. بیخودی هم پول و وقت رو هزینه خیلی چیزهای بیخود نکنی. من خودم زمان به عقب برمیگشت هرگز جشن عروسی نمی گرفتم. مخصوصا فیلمبردار رو حذف می کردم. الان سالهاست فیلم عروسی داره توی کشو خاک میخوره. به عکس و آتلیه بسنده می کردم. 

ولی اگه می خوای جشن بگیری کفشت جلوباز باشه که به انگشت پات فشار نیاد خیلی جلوی خستگی رو میگیره و پاشنه کفش باریک و مدادی نباشه و پهن باشه. 

با خودت بادبزن داشته باش. و چند تا هم سنجاق سر توی کیفت بزار برای شل شدن احتمالی تاج یا هر چیز دیگه. یه چیز شیرین مثل شکلات توی کیفت بزار. 

بیشتر هم استراحت کن. هیچ چی مثل خواب حال و پوست آدم رو خوب نمیکنه. بی خوابی خیلی قیافه آدم رو داغون میکنه.

شبا سیب زمینی ابپز بخور و ژله هم بخور بعد غذا 

ارد برنج و ارد نخودچی وشیر قاطی کن بزن به پوستت 

مهم نیست که چقدر برات زمان‌ برده، چندتا اشتباه انجام دادی یا چندتا مسیر انحرافی رو تجربه کردی، تو در حال حاضر اینجایی.باید بهش افتخار کنی 🌱
2706