2733
2739
عنوان

گوشی نگاه کردن

127 بازدید | 11 پست

شما هم ازاین که شوهراتون زیادی توگوشی باشند عصبی نمیشید حتی میدونمم داره چیکار میکنه راحتم میتونم تو گوشیش برم اما اعصابم خورد میشه اون بخواد بره نظرم اینه وقتی بیاد خونه توگوشی زیادنباشه سر کارم باشه زیاد وقت گوشی نداره اما خونه نه 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شوهر منم صبح تا شب در حال بازیه

حرفم میزنه جواب میده اما بعدا میگه کی گفتی به من.معلومه که اصلا حواسش نیست.قبلنا خیلی حرص میخوردم و غر میزدم اما دیدم اینجوری فقط خودم داغون میشم.بی خیالش شدم

چشم ها بی فایده اند وقتی ذهن کور باشد.
2728

من ک ندارم شوهر ولی خیلی رو مخه همچین چیزی...باید یکم وقت بذاره برا خانوادش🤐من بودم پرتش میکردم خونه باباش😂

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  

من چون کل روز گوشی دستمه شوهرمم کل روز سرکاره شب ک میاد میرع تو گوشیش بهش اعتراضی بکنم میگ چقدز حسودی من از صب نگاه گوشیمم نکردم اما تو از صب گوشی دستته منم حق دارم 

منم دیگ چیزی نمیگم

من چون کل روز گوشی دستمه شوهرمم کل روز سرکاره شب ک میاد میرع تو گوشیش بهش اعتراضی بکنم میگ چقدز حسود ...

بهش بگو تقصیر من نیست وقت نداری نوی روز گوشی تو نگاه کنی .از صبح که نیستی حالا هم که میای میدی توی گوشی پس خانواده چی .منم حق دارم پیشم باشی باهام حرف بزنی. و دلبری های زنانه

2738

شوهرمنم مدام وقتی خونس گوشی دستشه ی مدت اهمیت میدادم اعصابم بهم میریخت اونم کار خودشو میکرد بعدا بیخیال شدم مهم نیست برام اصلا 

لبخند بزن،گاهی قوسی کوچک،معماری یک سازه را زیرورو می کند
بهش بگو تقصیر من نیست وقت نداری نوی روز گوشی تو نگاه کنی .از صبح که نیستی حالا هم که میای میدی توی گ ...

اینا دیگه روش تأثیر نداره اینقدر گفتم که زبونم مو در آورده دیروز پیامش دادم گفت حق باتوئه یه چندروز خوب میشه باز همونه البته خودمم کاملا توگوشی أم اما اون بیاد نمیرم وقتی میبینم اهمیت نمیده منم به گوشی بازیم ادامه میدم الان که باردارم بیشتر گیرمیدم هروقتم بگم بریم بیرون برام نه نمیاره اما ازاینکه توگوشی باشه میگم اصلا منو برگردون خونه اونم گوشی رو میندازه کنار