2737
2734
عنوان

کیا شوعرشون اینجوریه منکه دق کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 630 بازدید | 36 پست

ببین از این‌چیزها براش تعریف نکن! چون حالت دعوا و کشمکشه میگه زنم دعواییه ده مورد خودش تعریف کرده برام. 

فقط از اتفاقات خوب بگو. 

منم با دوستم قهر ابدی کردم تا یه مدت نگفتم بعدم یه جوری گفتم ک یعنی مقصر دوستم (البته بود اما باید درست تعریف کنی) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهر منم اینطوریه،ولی اینجور شوهرا  کاملا زنشون رو دوس ندارن،دوس دارن همیشه یه بهانه داشته باشن ،هیچ زمانی چیزی براش تعریف نکن خوب یا. بد،خیلی هم کم باش حرف بزن ،مثلا بگو بیا شام و تمام قربون صدقه اش نرو،درست نمیشه ولی تو آروم میشی که محتاج چنین فردی نیستی

2731

کم نیستن اینجور مردا غصه نخور 

میگن هر حرفی که زیاد تکرار بشه تبدیل به واقعیت میشه

پس مدام از خودت اعتماد به نفست تعریف وتمجید دیگران پیش شوهرت تعریف کن تا باور کنه تو ارزشمندی

یعنی مثل خودش باهاش باشم ولی دلم نمیاد همیشه من پشتشو گرفتم 

خو یه مدت طرفداریش نکن تا بفهمه چه حالی داره

من قبلا باشوهرم میرفتیم خرید چونه میزدم صاحب معازه تخفیف میداد یا میخواست اشانتیون بده شوهرم بهش میگفت نه ممنون.بلاخره شما هم باید یه سودی بکنید.

یبار باهاش دعوا کردم گفتم مت بخاطر جیب تو چونه میزنم ازامروز تعطیل.دیگه خودش یادگرفته چونه بزنه وتخفیف بگیره.منم فقط بالبخند نگاش میکنم😂

2738

عزیزم موضوع دوست داشتن وعشق واین حرفانبست بعًی مردا زن لطیف واروم لیشترمیپسندن احتمالا شوهرشمادوست داره ببشتر مظلوم نمایی کنی براش پس بهتره هیچ وقت ازمشاجرات خودت براش حرف نزنی 

2706