2726
عنوان

کیا شوعرشون اینجوریه منکه دق کردم

630 بازدید | 36 پست

مثلا اگه بین منو دوستم‌مشکلی پیش بیاد و برا عر کسی تعریف کنم میگه حق با توعه 

ولی برا شوهرم تعریف میکنم اصلا تاییدم‌نمیکنه ساکت فقط  نگام میکنه یا اصلا نگام نمیکنه ب حرفام گوش نمیده  😔

با اینکه دوستم هفت پشت غریبه اس براش

ن تنها دوستم کلا مثلا برم تو فروشگاه  صاحب مغازه باهام بد حرف بزنه بیام براش تعریف کنم اصلا پشتمو نمیگیره 😔 

بعد چند وقت اگه بحث کنیم میگه اون ماجرای ک گفتی مقصر تویی تو🙄

برا همین کلا دوست ندارم دیگه اتفاقاتو براش تعریف کنم چون میدونم حتی اگه کسی منو بی گناه تو خیابون بزنه پشتم در نمیاد😔

🌼🌼🌼🌼

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

شوهرمنم اینجوریه تازه پیشش باکسی بحث کنم بیشتر بااون آدم حال منو میگیره طرفداری هم   اصلا نمیکنه

کرم ضدلک ،روشن کننده،درمان جای جوش،روغن خراطین اصل و ست ساز برای فروش دارم همه اینا نتیجه چن سال تجربه خودمه hamechibato این آیدی تلگراممه خواستین در خدمتمم😊😊😊

اگه پیش خانواده و شهر اونا باشیم من مقصرم اگه پیش خانواده و شهر من باشیم همه مقصرن جز من با پدر مادرم دعوا میکنه میگه چرا دخترتونو اذیت میکنین هه این مدلیش رو دیده بودین برو خداتم شکر کن 

خب براش تعریف نکن اگر این جوریه بیا برا ما نی نی سایتی عا بگو تا پشتتو محکم بگیریم  

دلم ز هرچه به غیر از تو بود خالی مانددر این سرا تو بمان ای که ماندگار تویی                                                  

شوهر منم یبار باهاش بحثم شد اونوقت یه فضول یعنب برادرش بهم گفت اژانس میگیرم میفرستمت خونه بابات. البته پیش شوهرم اینو نگفت وقتی بهش گفتم شوهرم گفت حتما تقصیر تو بوده ینی هز چیزی میشه میگه حتما تو یه چیزی یه کاری کردی اونا قدیسه هستن

واسه شفای همه بیماران صلوات... خاصه داداشم جوونن گلم عشقم که تو 24 سالگی ام اس گرفته... تو رو خدا هر کی دید صلوات بگه براش... غم نبینین
2706