2726
عنوان

استرس دارم میترسم باردار بشم

| مشاهده متن کامل بحث + 408 بازدید | 38 پست
یعنی از بابت امتحانم نگران نباشم؟؟؟ کلی زحمت کشیدم البته مامانم و خاله هام بدویار نبودن ولی من میت ...

نه عزیزم نترس راحت باش ما خانوادگی بد ویار هستیم ولی ماه اول هیچ اذیتی نداشتیم البته بعدش حسابی جبران میکردیم😑

عزیزان لطفا لطفا لطفا خواهش میکنم منو لایک نکنید نکنید نکنید ممنونم ازتون

بچه میخوای یا نه؟

اگه از اون دسته آدمایی که منعطفن و خودشونو با شرایط تطبیق میدن که هیچ 

اما اگه نمیتونی و واقعاً تحملش از توانت خارجه اورژانسی بخور 

ولی میدونی که تو هر دوره با فرض نرمال بودن تموم شرایط فقط ۲۵ درصد شانس باروری هست

یکی میبینی فقط با یه بار اقدام مادر شده و یکی سالهاست تو حسرت بچه میسوزه 

اینکه شما جزء کدوم دسته هستین مشخص نیست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ضمنا فکر کن عزیزم تو دیروز رابطه داشتی و دقیقا باید تا سوم مهر صبر کنی آزمایش بدی بهت قول میدم حتی ا ...

خدا خیرت بده عزیزم

البته من ۳ ساله ازدواج کردم ۲۹ سالمه شوهرم ۳۴ سالشه

دیشب تولدش بود

نمیدونی صبحی چطوری بیدارم کرده میگه خواب دیدم بچمون پسره😢😢😢

2728
یعنی از بابت امتحانم نگران نباشم؟؟؟ کلی زحمت کشیدم البته مامانم و خاله هام بدویار نبودن ولی من میت ...

نگران نباش من وسط ترم دانشگاه باردارشدم. خیلی میترسیدم ترم سنگینی بود24واحدبود حالمم بد شک نداشتم میفتم.ولی خداخودش کمک کرد ن افتادم ن خیلی اذیت شدم.اونجور ک فک میکردم نبودشاغلم هستم.دارم واس کنکورارشدم میخونم بیخیال بابا شد شد نشدم چ بهتر

بشنو ............ باورنکن
بهش گفته بودم 😢

اونو نه..مثلا میگفتی اگ بچه میخوای منم یه شرطیایی دارم مثلا تو نگهداریش باید کمکم کنی..اسمشو بزاری خودم انتخاب کنم..من جاریم حتی ماشینم خواسته بود 😁 کلا باید زرنگ باشی..بعدم میگفنی من یه زن خانه دارنیستم ک ازصب تاشب ور دل بچه باشم باید براش پرستاربگیریم یا بزاریش مهد من به کارا م برسم باشگاه برم وازین حرفا دیگه شاید منصرفم میشد تازه😁😁

خدایاشکرت
خدا خیرت بده عزیزم البته من ۳ ساله ازدواج کردم ۲۹ سالمه شوهرم ۳۴ سالشه دیشب تولدش بود نمیدونی صبح ...

نگران نباش عزیزم خب حتما اون بچه دلش میخواد به نظر من الان سنتون برای بچه داشتن هم خیلی خوبه انشاءالله امتحان میدی فقط اصلا بهش فکر نکن کاملا ریلکس باش

عزیزان لطفا لطفا لطفا خواهش میکنم منو لایک نکنید نکنید نکنید ممنونم ازتون
بچه میخوای یا نه؟ اگه از اون دسته آدمایی که منعطفن و خودشونو با شرایط تطبیق میدن که هیچ  اما ...

بچه که میخوام خیلی هم دوس دارم ولی الان که توی موقعیتش قرار گرفتم استرس گرفتم

نگران نباش من وسط ترم دانشگاه باردارشدم. خیلی میترسیدم ترم سنگینی بود24واحدبود حالمم بد شک نداشتم می ...

ان شاالله که همین طور باشه

توکلم به خداست

شوهرم خیلی مشتاقه 

اونو نه..مثلا میگفتی اگ بچه میخوای منم یه شرطیایی دارم مثلا تو نگهداریش باید کمکم کنی..اسمشو بزاری خ ...

والله بچه ی خواهرش ۱ ساله و ۳ ماهشه خودش داره بزرگش میکنه بیرون میبرش نگهش میداره غذاش میده لباساشو عوض میکنه

اونم به هیچ کسی وابسته نیست جز شوهر من

مهمونی عروسی همش بغل خودشه

خوابش میکنه

خیلی بچه دوسته

2706