2733
2734
عنوان

استرس دارم میترسم باردار بشم

409 بازدید | 38 پست

وااااای بچه ها بالاخره زورم به شوهرم نرسید خیلی بچه دوست داره

الان چند ماهه میگه بچه من به خاطر شغلم که معلمیه نگهش داشتم آخه نمیشه وسط سال وضع حمل کرد

از طرفی ۱۹ مهر یه امتحان خیلی مهم دارم که کلی براش زحمت کشیدم میترسم حالم بد بشه نتونم خوب بخونم

بدجوری استرس گرفتم

الان نمیتونم بخونم اصلا

توروخدا راهنماییم کنید

تازه شوهرم میگه قرص نخور شاید اصلا نگرفت ولی دیروز روز تخمک گذاریم بود احتمالش خیلی زیاده

موندم چیکار کنم😔😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
میگه نگران نباش ۲ ماه اول طوریت نیست حالت بد نمیشه

چه اطلاعات کافی داره😅

با آدم بی منطق بحث کردن مثل چایی دم کردن با آب سرده . ظاهرا داری همون کارو انجام میدی ولی عمرا به نتیجه دلخواه برسی
میگه نگران نباش ۲ ماه اول طوریت نیست حالت بد نمیشه

وا . همش همون دو سه ماه اوله که حال ادم بده . بعدش که خوب میشه ادم 

نویسنده ؛ پژوهشگر ؛ تحلیلگر مسایل اقتصادی و مولف . دکترای اقتصاد هستم !  خداوند را شاکرم بخاطر خانواده و سلامتی ام 
2738
عزیزم یکی دو ماه اول اذیت نمی شی تا مهر هم که چیزی نمونده بعدش من حساب کردم اگه نهمین اول کار گرفته باشه شما بهار زایمان میکنی و تداخل آنچنانی به مدرسه نمیخوره
عزیزان لطفا لطفا لطفا خواهش میکنم منو لایک نکنید نکنید نکنید ممنونم ازتون
عزیزم یکی دو ماه اول اذیت نمی شی تا مهر هم که چیزی نمونده بعدش من حساب کردم اگه نهمین اول کار گرفته ...

یعنی از بابت امتحانم نگران نباشم؟؟؟

کلی زحمت کشیدم

البته مامانم و خاله هام بدویار نبودن ولی من میترسم حالم بد بشه 

ضمنا فکر کن عزیزم تو دیروز رابطه داشتی و دقیقا باید تا سوم مهر صبر کنی آزمایش بدی بهت قول میدم حتی اگه مثبت باشه حداقل ماه اول اذیت آنچنانی نداره
عزیزان لطفا لطفا لطفا خواهش میکنم منو لایک نکنید نکنید نکنید ممنونم ازتون
یعنی از بابت امتحانم نگران نباشم؟؟؟ کلی زحمت کشیدم البته مامانم و خاله هام بدویار نبودن ولی من میت ...

خب پس دیگه نگران چی هستی

اصلا به این فکر نکن که حالت بد میشه بهش فکر کنی میاد سراغت

با آدم بی منطق بحث کردن مثل چایی دم کردن با آب سرده . ظاهرا داری همون کارو انجام میدی ولی عمرا به نتیجه دلخواه برسی
2706