2737
2734
عنوان

شوهرم بازم خیانت کردایندفعه پنجمشه

| مشاهده متن کامل بحث + 15228 بازدید | 178 پست
بچه ها  اینقدر نگین 4 تا 4 تا  اسی با این وضعیت طلاق نگیری بهتره اونم 4 تا پسر  فق ...

نه الان بچه ها تا خابن میرم خونه مادرم بهش میگم که نخام جلوبچه ها چیزی بگم 

گروه نارنجی....وزن اولیه۷۴ وزن الان ۷۴ وزن هدف ۵۶ ...گروه تاپیک لاغری بامدادخمار...تاریخ شروع ۹۸/۹/۱۶.خدایاباتوکل به خودت زودتربه وزن هدفم برسم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید عزیزم ببهشید نمیخوام نمک رو زخمت بریزم ولی دختر خوب با ابن پدر ۴ تاااا بچه

من عاشق بچه ام اتفاقا اگه پدرخوبی ندارن اینده چهارتاداداشن که پشت هم هستن 

گروه نارنجی....وزن اولیه۷۴ وزن الان ۷۴ وزن هدف ۵۶ ...گروه تاپیک لاغری بامدادخمار...تاریخ شروع ۹۸/۹/۱۶.خدایاباتوکل به خودت زودتربه وزن هدفم برسم
 چندساله ازدواج کردی....بچه هات کوچیکن.....

هفت سال بزرگیم شش سالشه چهارساله ۱۹ماهه ودوماهه

2731
خیلی سخته حق داری ولی چون جای نداری بمون یه کم سرمایه جمع کن بعد برو محل شوهرتم نزار فکر کن اصلا وجو ...

همین الانم ابسه تناسلی گرفته میبینیش چندشت میشه حقشه بلاهای بدترازاین سرش بیاد

فقط به فکر خودت و اینده بچه هات باش 

چون تو شرایطی که شما دارین قطعا حساس خواهند بود 

و خیلی توجه و محبت لازم دارن 

سفارش نقاشی فانتزی و چهره تکنیک سیاه قلم و خودکار پذیرفته می شود 
2738
وضعیت مالی خوبی دارن همسرتون ؟؟ 

نه یه سربازبود که با پول وکمک من اینطوری شدکه الان من هیچم واون توبازار اسم ورسمی دراورده 

همین الانم ابسه تناسلی گرفته میبینیش چندشت میشه حقشه بلاهای بدترازاین سرش بیاد

بانو یعنی نمیتونی به عنوان یه خر بارکش بهش نگاه کنی تو اون خونه بمون تا خرج تک و بچه هاتو بده تو هم فکر کن مرده و رفتهدچی کارش

چقدم روانشناسانه برخورد میکنی. به به چه مادری

همیشه بخاطرروح وروان بچه عهام سرهرچیزی کوتاه اومدم وگفتم چشم که جلوی بچه هاداد نزنه

اره هردفعخ بایه نفرجدیددومی روکه سه ماه من وبچه هاروگذاشت ورفت گفت میخام طلاقت بدم بعدچندوقت عکسش با ...

عزیزم اخه چرا این‌چیزا رو تحمل میکنی تحمل حرف مادرت واست راحتر نیست؟؟ کاش همون موقع با مدارکی داشتی ثابت میکردی زن گرفته جدا میشدی ایشون به هیچ کس پایبند نیست حتی همون زنم که عقد کرده باز با یکی دیگه رفته. بچه هات تو همچین محیطی بزرگ بشن اسیب میبینن عمرتو پای این مرد نزار

2706