2726
دقیقا رفتم فروشگاه یه سس 2 تومنی شده بود 6 تومن ینی 3 برابر  همه چی سه برابر بعد به حقوق کارمن ...

اره ،خیلی ظالمن،خدا بکنه ریششونو،زندگی رو به مردم جهنم کردن

البته این وسط قشر مرفه هم کم نیستن

پس این همه ماشین خوب تو خیابون ماله کیه

درمان آندومتریوز با حذف قند وشکر از رژیم غذایی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره من خیلی دیدم مادرا اینطورن از خودشون میزنن بچه بخوره

مادرمن جوونی هاهمیشه میذاشت همه میخوردن بعدمیومدسرسفره

الکی میگفت سیرم یاخوردم

بعدکه همه سیرمیشدن میخوردومیگفت میخورم که نمونه چون خراب میشه

همیشه فداکاری میکرد

البته این روهم بگم حالاکه سنی ازش گذشته زیاداونجوری نیست اول خودش میخوره بعدمیگه مادرمن داروزیادخوردم ضعف کردم😂

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )
2728
اره ،خیلی ظالمن،خدا بکنه ریششونو،زندگی رو به مردم جهنم کردن البته این وسط قشر مرفه هم کم نیستن پس ...

اونا ک اصلا نمیفهمن گرونی باز شغل آزاد بهتره طرف میکشه رو جنسش راحت به حساب گرونی ولی اون کارمند و کارگر هستن ک بهشون کل فشار ها میاد 

#العفو گفتنم ک به جایی نمی‌رسد #ذکر حسین حسین مرا بیشتر کنید 💔
حالا کسی هست که با این رنج درامد اجاره خونه هم بده؟

ما دویست اجاره میدیم

از خورد و خوراک نمی زنیم. میوه ای چیزی دلمون بخواد می خریم

مسافرت رو حذف کردیم کلا. خرید لباس هم فقط ضروریات. ولی همونا رو خوب می خریم که بیشتر دووم بیاره 

اره مسافرت همی که از در خونه میای بیرون کلی خرج برمیداره

ما ماه عسلم نتونستيم بريم😢

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر

ما ۱۴۰۰ میگیریم. ۶۰۰ اجاره میدیم. کلی هم قسط داریم.

بارها شده چیزی خواستم ولی نگرفتم.بیشتر واسه پسرم میخرم. چه لباس باشه چه میوه.مادرم بعنوان کمک هرچندوقت بهم پول میده. به شوهرم نمیگم اونارو پس انداز میکنم. نیاز که شد یهو رو میکنم😁

عزیزم همیشه هم از حق خودت نزن هم یهو میبینی پیر شدی با یه عالمه عقده هم خانوادت دیگه تو رو محق نمی ...

اتفاقاهمین دیروزبه همین فکرمیکردم که پس نوبت ماکی میشه؟

دیگه دارم به میانسالی میرسم 

کی خوب بخوریم ؟خوب بپوشیم ؟

اصلاکی نوبت زندگی کردن ماست؟

اماخوب وقتی بچه هامیخوان چیکارمیشه کرد؟

دختربزرگم نزدیک20سالشه 

نمیشه خواسته هاونیازهاشونادیده بگیرم

متاسفانه یاشایدخوشبختانه اطرافیان من چه خودم چه همسرم ازوضع مالی خیلی خوبی برخوردارن وبالطبع دخترم میبینه ودرسته تاحدودی درک میکنه امامن هم بایدبه خواسته هاونیازهای معقولش برسم هرچندمن وباباش مجبوریم خیلی ازخودمون بزنیم

امابااین حال شمادرست میگیدعزیزم

صحبتاتون عین حقیقته گلم🌷

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )
2706