2733
2734
عنوان

لعنت به پاي بيقرار😫😫😫😫

351 بازدید | 33 پست

واي كه ديشب نذاشته بخوابم جفت پاهام روانيم كردن چرا اخه درماني براش نيست كسي ميدونه چيكار كنم بلكه راحت تر بخوابم 

دلم ميخوايت پاهامو بكنم بندازم دور بدجور اعصابمو ريخته بهم

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای نگو منم نتونستم بخوابم البته برا من از هشت صبح شروع شد واقعا لعنت

واي بازم خوبه از صبح بوده من ديوونه شدم ميخوام سرمو بكوبم به ديوار

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
2731
برا من درمانش اینه که بهش فک نکنم البته درمان موقتی انگار پاهام میخوان کنده بشن فرار کنن!!!

اره مور مور ميشن نميدونم چيه كه رو اعصاب تاثير ميذاره 

برا من درمانش اینه که بهش فک نکنم البته درمان موقتی انگار پاهام میخوان کنده بشن فرار کنن!!!

باور كن ميخواستم مثل بچه ها بشينم گريه كنم

منم اینجوریم ولی نه اینجوری ک نزاره بخوابم

اتفاقا شبا انقدر تکونشون میدم تا خوابم میبره

دلیلشو نمیدونید چیه که پاها اینجورین؟؟

کارما چه سوسول بازیه...؟!فقط اباالفضل بزنه کمرت به حق پنج تن...😑🤭                                                                                                        
2738
من شبا که خوابم دیر میشه دستام اینجوری میشه، من میذارم زیر بالشت سرمو میذارم روش، خیلی حس بدیه

واي دستو نشنيده بودم اخه اين چه درديه لامصب چرا دارو نداره

منم اینجوریم ولی نه اینجوری ک نزاره بخوابم اتفاقا شبا انقدر تکونشون میدم تا خوابم میبره دلیلشو نمی ...

منكه از بارداري اينو گرفتم ديگه ولم نكرده الان باز اومده سراغم جالب اينه كسايي كه نميدونن چيه نميتونيم براشون توضيح بدي دقيقا چي هست

منم نمیدونستم چیه فقط میفهمیدم چیز بدیه یکم سرچ کردم فهمیدم دست بی قرارم هست

واي راست ميگي؟ من دستو نميدونستم خدا رحم كنه اون ديگه اينجوري نشه 

سلام دوستان گلم صبحتون به خیر خوشی.منم سندروم بی قراری پادارم وخیلی وقته درگیرش هستم مادرمم این مشکل رو داره یعنی از مادرم به من رسیده.حالا من چنوقت پیش رفتم دکتر به خاطر پادرد وکمر درد و اونجا درمورد بی قراری پام به دکتر توضیح دادم ودکتر گفتش که این مشکل بدلیل کمبود ویتامین Bوکلسیم و ویتامینD و ایناست وبرام فرص ویتامین Dویه کپسول دیگه که ترکیبی از همه ایناست تجویز کرد که از وقتی میخورمشون خدارو شکر خیلی بهترم گفتم بهتون بگم که اینم راه درمان داره اگهدخواستین اسم داروهارو براتون بنوییم بگین بهم میگم بهتون.

نوشته بود اول دست اینجوری میشه اگه پیشرفت کنه به پا میرسه

نه بابا منكه دستم اينجوري نميشه يا خدا 

2706