2726
عنوان

چجوری بگم بهش نمیتونم قرآن بخونم

814 بازدید | 44 پست

یه دوستی دارم هر هفته  زنگ میزنه بهم که فلانی مشکل داره ختم قرآن داریم تو هم یه جز بخون الان دوساله کارش همینه الانم منو تو گروهش اد کرده همش میگه خوندی اعلام کن بیچارم کرده رومم نمیشه بگم نمیخونم چیکارش کنم دیگه زنگ نزنه

چرا نمی تونی بخونی؟

‏«من گاهی به این دخترها و پسرهایی که می‌آمدند خطبه‌ٔ عقدشان را می‌خواندم، می‌گفتم خیلی از خانم‌ها هستند که شوهرهایشان را اهل بهشت می‌کنند؛ خیلی خانم‌ها هم هستند که شوهرانشان را اهل جهنم می‌کنند؛ دست آن‌هاست. البته مردها هم عیناً همین نقش را دارند.»

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مستقیم بگو نمیتونم 

اگه میتونی یه حزب بگیر ثواب داره

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم

از گروه لفت بده

بعدم هربار ک زنگید یه بهونه ای بیار ک نمیتونم و اینا اگه شعور داشته باشه بعد دوس بار دیگه نمیزنگه اگرم نداشنه باشه ک هیچ😁

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
آخه معمولا آخرهفته ها زنگ میزنه آخه من با بچه کوچیک نمازمو به زور میخونم

بگو بهش وقت نمی کنی.

‏«من گاهی به این دخترها و پسرهایی که می‌آمدند خطبه‌ٔ عقدشان را می‌خواندم، می‌گفتم خیلی از خانم‌ها هستند که شوهرهایشان را اهل بهشت می‌کنند؛ خیلی خانم‌ها هم هستند که شوهرانشان را اهل جهنم می‌کنند؛ دست آن‌هاست. البته مردها هم عیناً همین نقش را دارند.»
از گروه لفت بده بعدم هربار ک زنگید یه بهونه ای بیار ک نمیتونم و اینا اگه شعور داشته باشه بعد دوس با ...

متاسفانه نداره صدبار لفت دادم بازم اد کرده میگه خانم فلانی خوش اومدی انقدرم احترام میذاره بهم دیگه روم نمیشه بگم نه حتی شمارسو تو بلک لیست گذاشتم از یه شماره دیگه زنگزد

شاید دوست تان زیاده روی کرده ولی میدونی خوندن قرآن چقدر روح وجسمت رو با طراوت میکنه وهمانطور که میدونی وقتی نماز میخونی یعنی توبا خدا صحبت میکنی ووقتی قرآن میخونی یعنی خدا با تو صحبت میکنه حالا هم صحبتت خدا باشه این ناراحتی داره 

دختر گلم عزیز دلم این خوندنها شاید زود گذر باشه وذخیره قبر وقیامت میشه بعدها بعد 120سال از اون دنیا تاپیک میزنی وای چقدر دوست من دوست بود که منو وادار به این کار کرد الان اینجا باعث خشنودی خدا وآسایش من شده .......ناراحت نشی نوشتم بعداز 120سال

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
متاسفانه نداره صدبار لفت دادم بازم اد کرده میگه خانم فلانی خوش اومدی انقدرم احترام میذاره بهم دیگه ر ...

دیگه خیلی بیشعوره پس😂😂😂

ینی واقعا نمیفهمه دوست نداری مگه ثوابم زوری میشه آخه

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2706