2726
عنوان

کیا امروز فهمیدن مامان شدن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 397 بازدید | 48 پست

من دیروز دوتا بی بی گذاشتم یکیش یه هاله کمرنگ داره که فقط خودم میتونم ببینم هنوز ۹ روز به موعدم مونده

من بچه نمیخوام😢😢😢 ۲۵ مرداد عروسیم بود

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا؟؟ دیگه باشگاه که زنونست، عیب نداره یه سی دی چیزی پیدا کن تو خونه ورزش کن، مخصوصا ایروبیک برای با ...

چمیدونم انگار زنا اونجا می خوان منو بخورن

مرسی از پیشنهادت حتما امتحان میکنم

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
2728
دیروز گاوزبان خوردم پریودیم قطع شده امروز روز سوم پریودیمه دکتر گفت بیا تو روز سوم پریودیمه اشکال ند ...

نه خوب برو به دکترت بگو ببین چی میگه

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
من دیروز دوتا بی بی گذاشتم یکیش یه هاله کمرنگ داره که فقط خودم میتونم ببینم هنوز ۹ روز به موعدم موند ...

مگه نه روز مونده نشون میده؟یه عکس بذار ما هم ببینیم

فدات بشم همچنین برای شما

ممنون عزیزم

من نینی میخوام    

منم

من دیروز به آقامون گفتم دلم بچه میخواد گفت اصلا فکرشم نکن. 😒

برعکس شوهر من

2706