2726

سلام شوهرم دوروزه پیش سریه جریانی بحث شد کتکم زد از اون روز نگاهشم نمیکنم غذا و چای درس میکنم و بی محلی میاد میشینه گریه میکنه و چیزی نمیگه بهم پیام داده نمیتونم حرفی بزنم و کاری کنم چون حرفی ندارم صیح دیدم رفته برام یه شال خریده و روش نامه گذاشته نوشته پشیمونم و اونی که تو رو زد من نبودم دستای من کار میکنن برای تو و دخترم و از خودم نفرت دهرم و عاشقتم و این حرفا منم نامه رو گذاشتم سرجاش براش چای دم کردم و رفتم زیرپتو چای خورد و رف سرکار نمیتونم ببخشمش بنظر شما چیکار کنم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

به نظرم حالا که عذرخواهی کرده ببخشش وبعدا بهش بگو بازم تکرار بشه عکس العملت شدیدتره 

《ما همه بشر بودیم تا اینکه نژاد ارتباطمان را برید!!مذهب از یکدیگرجدایمان ساخت!!سیاست بین مان دیوار کشید!!وثروت! از ما طبقه ساخت!!》

این مردا چشون شده والا همه کار میکنن بعدش با ی ببخشید قال قضیه رو میکنن 

والا کسی با خواهر متاهل‌شون اینکارو بکنه جیگر طرفو از حلقومش میکشن بیرون ک مگه خواهرمون بی کسوکاره

یه چیزایی رو نمیشه بخشید و همیشه ته دله آدم میمونه.اما بخاطر دخترت سعی کن زندگیتو جمع کنی حتی به ظاهر.ازش قول بگیر که تکرار نکنه کارشو

پروردگارا! من در کلبه فقیرانه خود چیزی دارم که تو در عرش کبریائی خود نداری... من چون تویی دارم، و تو چون خودی نداری  

بهترین کار ممکن رو میکنی افرین شیر زن ، 

اگر بحثی شد و من قهر کردم  یه بحران عظیم تو خونه راه میوفته .

فرزند من به دنیا اومد .   خدایا شادی بچه دار شدن سهم همه ماست . تورو به عظمتت قسم  دامن همه منتظران رو سبز کن .   

منم هیچ وقت یادم نمیره که همسرم دست دوم بلند کرده هزارتا خوبی کرده ولی این بدیش تا عمر دارم گوشه دلم هست😔

میشه برام یه صلوات بفرستین؟؟😍☺ میشه دعا کنین تا به آرزوم برسم😢

سلام یکم کش بده  قدر تو بدونه .... ولی بعد آشتی کن ...هنوز زوده ...زود وا بدی دوباره تکرار می کنه 

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))
2706