2737
2734
عنوان

سوال بانکی دارم

106 بازدید | 15 پست

من میخوام با پول توی کارت شوهرم افتتاح حساب کنم باید خودش باشه یا من میتونم ؟؟ 

اگر سوالی در مورد گل و گیاه داشتید در حد توانم بهتون کمک میکنم 😍⁦♥️⁩

باید خودش باشه بعد بانکی میخوای افتتاح حساب کنی با بانک کارت شوهرت یکی باشه 

یا باید به کارت خودت انتقال بدی بازم باید بانکی که افتتاح حساب میکنی با بانک کارت خودت یکی  باشه 

البته در صورتی که بخوای مبلغ زیاد برای افتتاح حساب بریزی وگرنه میتونی از عابر بانک ها یه صد هزار تومن برداری  حساب باز کنی 

خدایا شکرت خودت مراقب همه چیز باش بارالها من که از دستم جز دعا کاری بر نمیاد.دوستت دارم خدا جونم هیچ کس رو ناامید نکن بارالها

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باید خودش باشه بعد بانکی میخوای افتتاح حساب کنی با بانک کارت شوهرت یکی باشه  یا باید به کارت خ ...

نه مبلغ زیاد میخوام بردارم چیکار کنم ؟!

2728
نه مبلغ زیاد میخوام بردارم چیکار کنم ؟!

بیرون که تا سه میلیون میتونی کارت به کارت کنی خودت اصلا کارت نداری ؟

اگه نداری باید یا از عابر برداری که فکر کنم سیصد بیشتر نقد نمیده 

باید خودش باشه راهی نداره جز اینها چون از حساب شوهرت پول برنمیدارن به هیچ عنوان 

خدایا شکرت خودت مراقب همه چیز باش بارالها من که از دستم جز دعا کاری بر نمیاد.دوستت دارم خدا جونم هیچ کس رو ناامید نکن بارالها
بیرون که تا سه میلیون میتونی کارت به کارت کنی خودت اصلا کارت نداری ؟ اگه نداری باید یا از عابر بردا ...

چرا انواع اقسام کارتا رو دارم مال اون بانکم دارم

2738
بايد خودشون باشن حتما و از داخل بانك انتقال بدن شما نهايتا حساب ميتونيد باز كنيد و روزي س ميليون كار ...

😪😥 ممنونم

بايد خودشون باشن حتما و از داخل بانك انتقال بدن شما نهايتا حساب ميتونيد باز كنيد و روزي س ميليون كار ...

یا اینکه میتونم از کسی خرید کنم توی پوز اون بهم بده درسته ؟؟

چرا انواع اقسام کارتا رو دارم مال اون بانکم دارم

خوب چه بهتر به کارتت انتقال بده همون بانکی میخوای افتتاح حساب کنی برو بانک بگو از این کارتم بردارید خودشون برمیدارن 

فکر کنم سه تومن بیشتر هم نمیشه کارت به کارت کرد در روز 

2706