2726
عنوان

کیا قرص متفورمین خوردن؟؟

402 بازدید | 34 پست

سلام دوستان یه سوال با خوردن قرص متفورمین امکانش هست بازم کیست تخمدان داشته باشیم من سه ماهه روزی یه دونه متفورنین میخورم پریم منظم بوده الان عقب انداختم  تخمدونام چند روزه تیر میکشه ممکنه کیست باشه😔😔

خدایا واسه آینده قشنگی که در انتظارمه شکرت❤😍
والا به شوهرم بعد عمل واریکوسلش دکتر داد 

بهش متفورمین داد شاید قندش بالا بوده دکتر واسه مایی که تنبلی داریم  این قرصو میده تا زودتر باردار شیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من متفورمین خوردم فولیکولام سایزشون کوچیک تر ازحد نرمال شده بود

میشه واسه باز شدن بخت خواهرم و همه ی جوونا یه صلوات بفرستین😘                                                   هرکی تو امضاش گفته صلوات بفرستین واسش صلوات می فرستم فقط اعلام نمی کنم
واااااای من 20روز متفورمین خوردم رفتم تا دم مرگ،یعنی هر لحظه منتظر حمله قلبی بودم ،افتضاح لاغر شده ب ...

من بعد از ناهار روزی یه دونه میخورم با معده پر بخوری چیزیت نمیشه عزیزم

من بدبخت روری شش تامیخوردم .دیابت داشتم.

اخ عزیزدلم چه سخت چه جونی داشتی یعنی امکانش هست با خوردن این قرص بازم فولیکولا تبدیل به کیست بشه

منم یه بسته خوردم به لک بینی افتادم دیگه نخوردم پریودیم تموم نمیشد

خدایا شکرت خودت مراقب همه چیز باش بارالها من که از دستم جز دعا کاری بر نمیاد.دوستت دارم خدا جونم هیچ کس رو ناامید نکن بارالها
من بعد از ناهار روزی یه دونه میخورم با معده پر بخوری چیزیت نمیشه عزیزم

نه بابا بعد غذا میخوردم،تنگ نفس شدید ضربان قلبم میرفت بالا گر گرفتگی وااای یادم میاد نفسم میگیره

منم یه بسته خوردم به لک بینی افتادم دیگه نخوردم پریودیم تموم نمیشد

واقعا حالا من سه ماهه میخورم خیلی منظم شده بود ولی نمیدونم چرا این ماه علائم دارم ولی نمیاد

2706