2726
عنوان

استرس کلاس اولی پسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 3617 بازدید | 93 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بهش فکر نکن،اخرش که چی،نمیشه که تا ابد پیش خودمون بمونن.😉

میدونم فدات .‌ولی دست خودم نیس . فقط خدا کمک همه بچه ها بکنه . خدا خودش نگهدار همه بچه ها باشه . آمین

پسرم جون دلم💕

سلام تازه اول راهی گل دختر ...دختر اول من این ترم آخر دانشگاهشه ...دومی همه متوسطه اول ....ولی هنوز که از خونه می رن بیرون دلشوره می گیرم ...شب موقع خواب هزار فکر ناجور می آد سرم .....می خوام بگم هر چه بزرگتر می شن مشکلاتشون دوبرابر بزرگتر می شه ....و دغدغه های ما بیشتر ...خلاصه یه روزی پشت سرتو نگاه می کنی می بینی بخاطرشون پیر و خسته شدی ...ولی برای خودت هیچ کاری نکردی ..هیچ کاری ...هی هی هی چی بگم دله منو دل منو دله من 

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))
2728

منم همین ناراحتی ها ودلشوره هاروداشتم 

همه مادرها تایک حدی دارن

زیادیاکم

به بچهامون مراقبت ازخود یادبدیم دیگه نگران نباشیم 

این وابستگی ماهاست اونها مشکلی ندارن وخیلی هم شادوخوشحال میشن ازدنیای جدیدی که میخوان توش قدم بزارن 

ان شالله همگی فرزندان صالح داشته باشید

نامداروخوشنام باشن فرزندانتون

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
سلام تازه اول راهی گل دختر ...دختر اول من این ترم آخر دانشگاهشه ...دومی همه متوسطه اول ....ولی هنوز ...

عزیزدلم مادر گلم . قربونت برم . والا چرا مادر اینقدر دلش بدبخته . پدرها کمتر اینجورن . خدا دختراتونو و شما را حفظ کنه عزیزم . برا پسرم دعا کن فداتم . من چون کوچیکه دلهره دارم

پسرم جون دلم💕
منم همین ناراحتی ها ودلشوره هاروداشتم  همه مادرها تایک حدی دارن زیادیاکم به بچهاون مراقبت از ...

وای من استرسم دیگه کنترل نمیشه . انشالله عزیزم

پسرم جون دلم💕

خب مدرسه غیر انتفاعی ثبت نامش  کن تا تعداد بچه ها کمتر باشه. استرس رو هم بروز ندید که پسرتون هم بترسه.بسپرش دست خدا و براش بهترین ها رو ارزو کن. شما با این حس و حالتون حتما سر سربازی رفتن و ازدواجش هم با مشکل روبرو میشید.

عزیزم پسر شمام مث کلی بچه دیگه که امثال میرن کلاس اول . اگه لوسش کنی بعدا که بخواد وارد اجتماع بشه بهش سخت میگزره. من مامانم کارمند بهمون نمیرسید اصن ولی ابتدایی مخصوصا همش شاگرد اول بودم .

منم‌همینجورم میگم کی میاد بغل دستش میشینه بی ادب نشه کسی دست درازی نکنه بهش مادر بدبخته خیلییییی

وای مهکامه جون دقیقا منم این نگرانی ها رو دارم . از بس هر روز چیزای وحشتناک میبینیم و میشنویم . دیگه اینجور شدیم . نمیدونم چکار کنم . 

پسرم جون دلم💕
2706