2410
2553
عنوان

استرس کلاس اولی پسرم

3596 بازدید | 93 پست

منو پسرم بهم وابسته ایم . بیشتر من البته . جوری بود که پیش ۲ هرکاری میکردم بدون من مهد نموند . اما وقتی عادت کرد مهد دیگه کاری بامن نداشت . اما من نمیتونستم جاش بزارم برم خونه . الان به حدی استرس اول مهر گرفتم که یهو ساعت ۵ صبح یا ظهر یا شب یادم بیفته .‌دیگه تپش قلب و دلشوره میگیرم . نگرانم . اتفاقی براش تو مدرسه نیفته . کسی اذیتش نکنه . درسش سنگین نباشه براش . کسی باهاش بد نشه . همه اینها شده کابوس برام . ساعت۵و نیم صبح اومدم برم آب بخورم . یادم افتاد .خواب از سرم پرید . کسی تجربه داشته دوستای من ؟

پسرم جون دلم💕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
پیش دبستانی بهتره . محیطش کوچیکتره . ولی مدرسه .. واقعا چکارکنیم

من سر دخترم اینقدر نگران نبودم که سر پسرم هستم،فکر کنم به خاطر اینه زیادی وابسته منه.ولی اولش فکر کنم سخت باشه کم کم عادت میکنیم.دوستم میگفت هفته اول که دخترش رفته بوده مدرسه تا یه هفته گریه میکرده ،دخترش نه ها،خود دوستم،بعد عادی شده براش

2714
منم!!!! اما پسر من ٢ سالشه و ميره مدرسه نخبگان  دو سال و ٤ ماه از دو هفته ديگه ... اما ميدون ...

وای خیلی کوچیکه .. خدا حفظش کنه . بله درسته . ما باید مشکل و با خودمون حل کنیم

پسرم جون دلم💕
پیش دبستانی بهتره . محیطش کوچیکتره . ولی مدرسه .. واقعا چکارکنیم

واسه بعدیا راحت ترین😂

خب شما چیزایی رو که باید بدونه کامل بهش یاد بدید مثلا اینکه با غریبه ها دم مدرسه جایی نره و... درسش هم انشاءالله پیش میره. 

اگه اعتقاد دارین صدقه بدین دلتون اروم شه🌹🌹🌹🌹🌹

من سر دخترم اینقدر نگران نبودم که سر پسرم هستم،فکر کنم به خاطر اینه زیادی وابسته منه.ولی اولش فکر کن ...

وابسته ایم درسته .. وای من میدونم تا ۹ ماهو همش گریه کنم . بخدا از بس دلشوره میگیرم حالت تهوع بهم دست میده . 

پسرم جون دلم💕
واسه بعدیا راحت ترین😂 خب شما چیزایی رو که باید بدونه کامل بهش یاد بدید مثلا اینکه با غریبه ها دم م ...

صدقه آره فدات . من هر روز صدقه میدم . من خیلی مشکل داشتم تو زندگیم همین یکی میخام بمونه . والا بهش تا اونجا که تونستم یاد دادم . اما باز نگرانم

پسرم جون دلم💕
2706