2733
2739

سلام صبح بخیر من  برای اینکه لاغر شم از قرص ایزی اسلیم استفاده میکنم . البته اون هفته دوشنبه  و یکشنبه خوردم تا دیروز که باز ی دونه خوردم .شوهر جان حالا میخواد ببره منو عقد کنه چهارشنبه میخوایم بریم ازمایشگاه بنظرتون تو جواب ازمایشم تاثیر داره تاحالا کسی  این مشکل براش پیش امده تورو خداااا بگین چیکار کنم دارم سکته میکنم اگر شوهر بفهمه دارو لاغری خوردم منو کشته 😖😖😖😖😞😞😞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

قبل آزمایش شوهر جانه؟؟؟

کرم ضدلک ،روشن کننده،درمان جای جوش،روغن خراطین اصل و ست ساز برای فروش دارم همه اینا نتیجه چن سال تجربه خودمه hamechibato این آیدی تلگراممه خواستین در خدمتمم😊😊😊
2738

اولا که تاثیری ندارد دوما تا قبل از ازمایشت نخور تا خیالت راحت باشه

خدا جونم سلام . خدایا خیلی ممنونم به خاطر تمام چیزهایی که بهم دادی . خدا جونم لطفا دوباره معجزتو نشونم بده .خدایا معجزه میخوام یا حضرت زهرا خودت قول دادی بهم  خدایا خودت میدونی منظورم چیه

سلام.نترس خوب بگو میخوام هیلکم رو فرم باشه بگو ب خاطر توهم هست میخواستم هیلکم لاغرتر شه کمی والا این مردا همش هی میگن لاغر باربی بشن خانوما.

فقط یه ایرانی میتونه بعداز اینکه جواب آزمایشش رو گرفت و       سالم بود بگه:این همه خرج کردیم هیچیمون هم نبود😂😂😂  آقا اینایی که میخوان مشت بیارن از قبل ی ندا نمیدن که ما کف دست نبریم سنگ کاغذ قیچی بشه😂😂😂 توجه کردین وزارت بهداشت دیگه پیام نمیده سپردمون دست خدا😂😂
2706