2726

دلم تنگ میشه براش می‌دونم اونم تنگ میشه ولی او میگه برو اشکال نداره...قضیه اینه باردارم و شهر مامانم راهش دوره مامانمم شرایطش خاصه نمیتونه واسه زایمانم بیاد از شوهرم خیالم راحته خیانت نمیکنه رو سرش قسم میخورم!یعنی اگه یه نفر بتونه از راه بپرس کنه جایزه داره😅 ولی الان دلم براش تنگ میشه خیلی خیلی مرد خوبه 😭😭😭

خب نرو 

بزار نزدیک زایمان برو ده روز بمونو بیا 

گناه داره

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خوب راه دوره دوازده ساعت. تو راهم خطرناکه

امکانشو نداری با هواپیما بری؟

با شوهرت کار ندارم 

ولی از لحاظ روحی اذیت میشی خودت

دو ماه زیاده

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

عزیزم اشکال نداره

کی گفته همه مردا قراره خیانت بکنن هیچم اینطوری نیست خیلیا اهل خیانت نیستن

دیگه بلاخره قراره مادر بشی باید یکم دلت رو بزرگ کنی و سختی هارو تحمل کنی حاملگیه و هزار دردسر

من الان دخترم دو ماهشه اصلا بدون شوهرم خوابم نمیبرد الان دوماهه من و دختری رو تخت میخوابیم همسر جان پایین رو زمین 😂😂😂

امکانشو نداری با هواپیما بری؟

حاملست خوب نیست هواپیما سوار شه

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                

حالا شوهرت چیکار کرده ک اتقد بهش  اعتماد داری و سرش قسم میخوری خواهر

کرم ضدلک ،روشن کننده،درمان جای جوش،روغن خراطین اصل و ست ساز برای فروش دارم همه اینا نتیجه چن سال تجربه خودمه hamechibato این آیدی تلگراممه خواستین در خدمتمم😊😊😊
2706