1373
1363
عنوان

خانما بیاید نظرسنجی اسم پسر😊💚

243 بازدید | 20 پست

؟

تعداد رای : 37
نظرسنجی
طاها
12
32%
نیکان
16
43%
مهرسام
9
24%
بزززززززودی حامله میشم، ومامان شقایق بچم میشم☺ایندفعه ام سقط نمیشه😊 ی دعا میکنید برام خالهای نی نیم😍💚💋

واقعا بچت سقط شد؟؟

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر برای اقدام به بارداری هست 😍😍😍دعا کنید موقع موعدش باردارشمو خدا یک دو قلوی ناز و سالم بزاره بغلم😇👨‍👩‍👦‍👦انشالا خدا دامن همه منتظرارو سبز کنه💚یک صلوات برای حال دلمون بفرستین لطفا💕

طاها😍

💕به نام الهه ی خوبی ها💕زندگی کوتاه تر از آن است که به خصومت بگذرد،و قلب ها گرامی تر از آنند که بشکنند💖💖دربستر روزگار هرآنچه از دست می رود با گریه جبران نخواهدشد.....و هرآنچه که بدست می آید با خنده پایدار نخواهد ماند!!💞فردا طلوع خواهد کرد حتی اگر نباشیم..!💎💎💎

قیمت تورهای پاییزی آنتالیا در علی‌بابا

1379
سه تاشم قشنگه حالا کدومو تو نظر سنجی بزنم؟😐

هرکدوم قشنگ تره ☺

بزززززززودی حامله میشم، ومامان شقایق بچم میشم☺ایندفعه ام سقط نمیشه😊 ی دعا میکنید برام خالهای نی نیم😍💚💋
یچیزی باشه ک سنشم رفت بالا بشه صداش کرد ازنظر من اقا طاها بهتره😊 ریش سفیدم بشه میاد بهش

اتفاقا الان همه پیر بشن اسمای جدید دارن همه یجورن

1376
اتفاقا الان همه پیر بشن اسمای جدید دارن همه یجورن

فک کن ب یه مرده ۵۰ ساله بگن مهرسام  

اقاااا مهرسام  

این اسما تادوران ۲۰ سالگی ازنظره من ب شخص میاد 

ولی بعضی اسما مثل همین طاها ب همه میاد

حتی وقتی پیر باشه

البته این نظره منه هاااا

مهم نظره پدرو مادرشه گلم😊قدمش خوب باشه ایشالا

خدایا ب دلم نگاه کن، منو ب همون چیزی ک منتظرشم برسون🙏🙏🙏

نیکان بهتره 

طاها هم قشنگه 

ولی میگن چون جزو حروف مقطعه قرآنه و کسی معنیشو نمی دونه شاید معنی خوبی نده میگن نزاری بهتره

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤ خدایا شکرت به خاطر همه چیز بقیه شو هم سپردم بخودت درستش کن  ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم "ر" جا افتاده)😮
1288
لطفا اسم میذارید معنیش هم بذارید

اسم: طاها

نوع: پسرانه

ریشه اسم: عربی

معنی: (تلفظ: tāhā) (عربی) (= طه )، طه ]طاها نگارش فارسیانه طه می باشد[ - نام سوره ای در قران کریم

نیکان اسم پسرانه است، معنی نیکان: (نیک + ان (پسوند نسبت، علامت جمع))، منسوب به نیک، ن نیک؛ 2- نیکها (اشخاص نیک). 

اسم: مهرسام

نوع: پسرانه

ریشه اسم: فارسی

معنی: اسم ترکیبی پسرانه به معنای خورشید و آتش دو نماد مقدس در ایران باستاناز دیگر معانی آن میتوان به فرزند مهربان، خورشید آتشین و فرزند خورشید اشاره کرد - پسر خونگرم و مهربان، مرکب از مهربه معنای مهربانی یا خورشید و سام به معنای آتش است(خونگرم و مهربان

فک کن ب یه مرده ۵۰ ساله بگن مهرسام     اقاااا مهرسام     این اسما تادوران ۲ ...

ن اتفاقا ببین اون دوران همسن سالا همه میشن اقا رایان 

آقا ویهان اقا یونا   عادی میشه😐

ینی طاها معنی جدا نداره؟؟؟ 

نمیدونم من زدم این اومد

1364