2410
2553
ممنونم عزیزم، خدا دامن همه منتظرا رو سبز کنه الهی آمین

آمین،خدا خیلی بزرگه اما ذهن هم خیلی قدرتمنده من اینو نه تنها تو این مورد تو خیلی چیزای دیگ بهش رسیدم،انرژی مثبت بفرستی میاد سمتت،اول ذهنت باید باور کنه تو ی مادری

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

آره میخوام برم اما قبلش به شوهرم نمیخوام بگم تا مطمن بشم چقدر طول میکشه آزمایش خون جواب بدن

من شنیدم یه روز بعضیام میگن یه ساعت نمیدونم کدوم درسته

دوستای گلم کار من دوخت نظم دهنده کشو و کمد و آشپزخونه و ... هست .خوشحالم کن با عضو شدنت تو گروهم.آیدی روبیکام@organayzermahdokht
آمین،خدا خیلی بزرگه اما ذهن هم خیلی قدرتمنده من اینو نه تنها تو این مورد تو خیلی چیزای دیگ بهش رسیدم ...

این ماه فرزانه جون دلم خیلی روشنه

دوستای گلم کار من دوخت نظم دهنده کشو و کمد و آشپزخونه و ... هست .خوشحالم کن با عضو شدنت تو گروهم.آیدی روبیکام@organayzermahdokht
2720
کاملااااا +مبارکه برا همه منتظرا دعا کنید لطفا بعد چند ماه اقدام؟!

میگم که با وجود پریود های نامنظمی ک من داشتم،همون ماه اول شدم، دکترا میگفتن pco و تنبلی و اینجور چیزا

میگم که با وجود پریود های نامنظمی ک من داشتم،همون ماه اول شدم، دکترا میگفتن pco و تنبلی و اینجور چیز ...

خوشبحالتون

من الان یک سال و نیمه منتظرم

برام دعا کن دوست من

خییییییلی تبریک میگم انشالله با سلامتی فارغ شی  

😍اللهم صل علی محمد و آل محمد 😍 الهی شکرت بخاطر همه چیز😘

من یه کم بیشتر فعالیت میکنم دردکمرم شروع میشه زود دراز میکشم فشار نیاد بهم،یه هفته هم هست بایه شال نرم کمرمو بستم نمیدونم کارم درسته یانه

2714
خوشبحالتون من الان یک سال و نیمه منتظرم برام دعا کن دوست من خییییییلی تبریک میگم انشالله با سلامت ...

دوست خوبم انشالله زود بار ار بشی، دل قوی دار سحر نزدیک است

خوشبحالتون من الان یک سال و نیمه منتظرم برام دعا کن دوست من خییییییلی تبریک میگم انشالله با سلامت ...

به حق علی به زودی چراغ دلت روشن میشه عزیزم،محتاجیم به دعا

خداروشکر،حتما میشی عزیزم شک نکن

ممنون گلم،ببخشید اینهمه حرف زدم هیجانزده م وبه کسی هم نگفتم تو اقدامم حرفام مونده بود رو دلم

من هفته پیش رفتم دکتر ،معاینه ام کرد بهم گفت عفونت داری قرص مترونیدازول و فلوکونازول3تا دونه داد،من دوتاشو خوردم،سومی ک بی بی گذاشتم دیگ نخوردم چون خوندم ک ضرر داره،اون قرصم نخوردم،دیگ توکل به خود خدا،هر چی خیره

ممنون گلم،ببخشید اینهمه حرف زدم هیجانزده م وبه کسی هم نگفتم تو اقدامم حرفام مونده بود رو دلم

درکت میکنم،منم همینجورم،الان دلم میخاد زودتر ی آزمایش خون بدم خیالم راحت بشه

درکت میکنم،منم همینجورم،الان دلم میخاد زودتر ی آزمایش خون بدم خیالم راحت بشه

انشالله خیالتم راحت میشه یه جشن کوچولو سه نفره هم میگیرین دوست گلم

2706