2733
2734
دکترا خیلی آدمو میترسونن،منم تو ماه اول بی بی مثبت شد،هنوزم هنگم میگم شاید بی بی قابل اعتماد نیست، ا ...

انشالله بارداری عزیزم توکل کن بخدا

دوستای گلم کار من دوخت نظم دهنده کشو و کمد و آشپزخونه و ... هست .خوشحالم کن با عضو شدنت تو گروهم.آیدی روبیکام@organayzermahdokht

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
دکترا خیلی آدمو میترسونن،منم تو ماه اول بی بی مثبت شد،هنوزم هنگم میگم شاید بی بی قابل اعتماد نیست، ا ...

برو آزمایش بده خیالت راحت بشه

اره بابا دکترا الکی میترسونن

اینقد مامانم رو ترسونده بودن که مامانم بعد عروسیم میگفت جلوگیری نکنیا قرص نخوری واسه جلوگیری که بدتر بشی

فقط انرژی مثبت بفرست،علائمی میگی علائم بارداری،منم با شک به همینا بی بی زدم، پری هات منظمه؟

آره منظمه، ماه قبل اقدام اولم بود پنج روز تاخیر داشت،انشالله اینماه باردار باشم به لطف الهی

دوستای گلم کار من دوخت نظم دهنده کشو و کمد و آشپزخونه و ... هست .خوشحالم کن با عضو شدنت تو گروهم.آیدی روبیکام@organayzermahdokht
آره منظمه، ماه قبل اقدام اولم بود پنج روز تاخیر داشت،انشالله اینماه باردار باشم به لطف الهی

لنشالله،تو ک منظمی غصه چیو میخوری،انشالله ب زودی میای میگی بچها حامله بودم

برو آزمایش بده خیالت راحت بشه اره بابا دکترا الکی میترسونن اینقد مامانم رو ترسونده بودن که مامانم ...

آره میخوام برم اما قبلش به شوهرم نمیخوام بگم تا مطمن بشم چقدر طول میکشه آزمایش خون جواب بدن

لنشالله،تو ک منظمی غصه چیو میخوری،انشالله ب زودی میای میگی بچها حامله بودم

ممنونم عزیزم، خدا دامن همه منتظرا رو سبز کنه الهی آمین

2706