2733
2734
عنوان

اخه چرااااااا من😒

325 بازدید | 25 پست

خابم نمیره

همه تا ظهر خابن

از شش با فشار مثانه بیدار میشم و دیگه خابم نمیره

تنها اعصابم خورد میشه 😤

آنان که آزادی را فدای امنیت می‌کنند، نه شایستگی آزادی را دارند و نه لیاقت امنیت را، و هر دو را از دست خواهند داد.
بلند شو چاییو دم کن صبحونم حاضر کن ورزشم بکن تا بقیه بیدار بشن😁

😒

آنان که آزادی را فدای امنیت می‌کنند، نه شایستگی آزادی را دارند و نه لیاقت امنیت را، و هر دو را از دست خواهند داد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بلند شو چاییو دم کن صبحونم حاضر کن ورزشم بکن تا بقیه بیدار بشن😁

سلام عزیزم دخترت چطوره ؟ان شاء الله وضعیتش روبه بهبوده؟

دنیـامثل‌مادرت‌نیس‌که‌ظـهرسرش‌دادبـزنی‌شب‌واسه‌شـام‌صداکنه‌،دنـیاولت میکنه‌که‌‌ازگشنـگی‌بمیری!!!
2728

منم شوهرمو بدرقه کردم بسلامتی رف خواب منم پروند رفت  

دنیـامثل‌مادرت‌نیس‌که‌ظـهرسرش‌دادبـزنی‌شب‌واسه‌شـام‌صداکنه‌،دنـیاولت میکنه‌که‌‌ازگشنـگی‌بمیری!!!

خب قبل از خواب برو دستشويي😕🙄

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌺🌺🌺🌺السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌺🌺❤️❤️
2738
اره خداراشکر خیلی بهتره تقریبا همه چیش خوب شده فقط هنوز راه نمیره

الهی به حق خانوم فاطمه زهرا هرچه زودتر کامل خوب بشه 😔همیشه تو فکرشم منم مشکل راه رفتن دارم میفهمم 😔ان شاء الله یادم باشه سفره ابوالفضل دارم بگم براش داعا کنن ❤

منم😐 ساعت ۱۰ هم باید برم بیرون😑

وااای امروز دوشنبس  

2706