2726
عنوان

بیایید قصه زندگیمو بگم..

467 بازدید | 29 پست

بچه ها من حدود ۱۰ سال عاشق پسر همسایه بودم، نمیدونم خودش میدونست یانه، ولی من بدجور عاشقش بودم، تو اون ده سال کارم شده بود گریه و التماس به خدا، شبا تا صبح بیدار بودم و با خدا حرف میزدم، التماس میکردم نماز شب میخوندم، دعای توسل و زیارت عاشورا و... دعایی نبود تو مفاتیح نخونده باشم، زیارتا که میرفتم کلی التماس میکردم،،، احساس میکردم خدا صدامو میشنوه و نگام میکنه ولی میگه صبر کن بهترشو بهت میدم،، تو اون دوران خیلی خواب ائمه رو میدیدم، اون دوران یادمه میگفتم چ بد دردیه عاشقی ولی الان دلم لک زده واسه اون روزا،، واسه اون پسره نه هااا،، واسه حسی که به خدا داشتم و ایمان و آرامشی که داشتم،، نمیدونم چرا الان ایمانم ضعیف شده و استرسم زیاد شده اصلا آرامش روحی ندارم،، بچه ها برام دعا کنید لطفاااا😭😭😭

تورو خدا برام یه حمد یا صلوات یا یه دعا از ته دل کنید🙏🙏🙏😭😭😭 یه مشکل بزرگ دارم تو زندگیم،، شدیدا نیازمند دعاتون هستم

الان که برمیگردم میبینم بهترین دورانم اون دوران بود که به بهانه یه عشق زمینی یه عشق آسمونی پیدا کرده بودم،، الان ولی خدا رو گم کردم، آرامشمم از دست دادم😭

تورو خدا برام یه حمد یا صلوات یا یه دعا از ته دل کنید🙏🙏🙏😭😭😭 یه مشکل بزرگ دارم تو زندگیم،، شدیدا نیازمند دعاتون هستم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگ ب هم نمیرسین یا داستان غمگینه بگو تا نخونم

نه موضوع اون پسره نیست،، اون دورانو میگم که به بهانه اون پسره به خدا نزدیک شده بودم

2728

آخر چی شد پسر همسایه؟بهش رسیدی؟؟

اسم کاربریم خودمم نمیدونم چیه؟فکرمیکردم بعد میشه عوض کرد با این اسم دارم میسوزم ومیسازم‌😶😶😶خدایا دلم داره میترکه...محالمو اجابت کن😭😭😭😭😭😭

اون زمان عاشق کسی بودی که به خاطرش دعاونماز میخوندی تابهش برسی ودراین بین عشق اون فرد جای خودش روبه عشق خدایی ومحبت اهل بیت علیهم السلام داد،تلاش کن دوباره رابطت روباخدای مهربون قوی کنی،ماه محرم نزدیکه ازش میتونیم بهترین بهره های معنوی روببریم

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲
آخر چی شد پسر همسایه؟بهش رسیدی؟؟

نه نرسیدم ولی ازدواج کردم و راضیم از ازدواجم،، اون موقع میگفتم خدایا این چه بلاییه چرا فراموش نمیکنم ولی الان میبینم یه بهانه ای بود که یه دوره از زندگیم به خدا نزدیک شده بودم😢

اون زمان عاشق کسی بودی که به خاطرش دعاونماز میخوندی تابهش برسی ودراین بین عشق اون فرد جای خودش روبه ...

درسته دقیقا منظورم این بود،، بهترین روزای زندگیم و آرامشم اون روزا بود،،، الان زندگیم همش شده استرس  و ایمانمم ضعیف شده حتی نمازم نمیخونم درست حسابی

نه نرسیدم ولی ازدواج کردم و راضیم از ازدواجم،، اون موقع میگفتم خدایا این چه بلاییه چرا فراموش نمیکنم ...

یه جایی خوندم هروقت یاد خدا افتادی فکر نکن تو یادش کردی،بدون که اول خدا به تو نگاه کرده و بعد تو به یادش افتادی

همین که الان وسط این همه تاپیکای جورواجور،اول صبحی تاپیک زدی و دغدغه داشتن خدا رو داری معلومه خدا روت زوم کرده...خوش به حالت

همه حسای منفی رو از خودت دور کن

عزیزم با خودت فکر کن .. ک بخاطر چیزای الکی مث گوشی کلی وقتتو میزاری .‌‌.. یا مثلاا اگ شوهرت بگه بریم بیرون کلی وقت میزاری اماده میشی و میری بیرون .. ولی بخاطر خدا .‌.. نه .‌ .. من اینطوری فکر میکنم .. عذاب وجدان میگیرم میرم نمازمو میخونم 😂 

یا وقتایی ک تنهام صدایی چیزی بشنوم میترسم میرم نمازمو میخونم 

خدا خودش ببخشه...

یه جایی خوندم هروقت یاد خدا افتادی فکر نکن تو یادش کردی،بدون که اول خدا به تو نگاه کرده و بعد تو به ...

چند وقته نمازمو نمیخونم، حالم بده، استرسم خیلی زیاد شده بیدلیل آرامش ندارم، الان با استرس از خواب بیدار شدم و یهو یاد اون روزا افتادم و دلم تنگ شد،، کاش میشد 

عزیزم با خودت فکر کن .. ک بخاطر چیزای الکی مث گوشی کلی وقتتو میزاری .‌‌.. یا مثلاا اگ شوهرت بگه بریم ...

😊☺

2706