2733
2734
عنوان

مامانا بیاید چالش خوب خوب😎

135 بازدید | 18 پست

من ۲۷ سالمه یه پسر ۷ ماهه دارم من این چند ماه شبا درست نخوابیدم در حسرت یه خواب خوب هستم شما هم بگید تو این دوران چی براتون سخت بود تا بچه هاتون بزرگ شدن 

من از اینکه پسرم بخواد دندون در بیاره خیلی وحشت دارم چون میگن واقعا خیلی سخته هم واسه نوزاد هم واسه مادر

اگه وقت انگشتای نازتونو نمیگیرم حتما در این بحث شرکت کنید.

ممنونم عزیزای من❤❤❤❤❤

سختیت عزیزم تا یکی دوماه دیگس دیگه ب غذا خوردن ک بیفته شبا قشنگ سیرش کن. بخوابه یبارم پاشو شیرش بده . موقع خواب ک شد شب برقارو خاموش کن و رو تخت بخوابونش خودتونم کنارش بخوابید ک ببیندتون و عادت کنه و بفهمه موقع خوابه

برا دندونش نگران نباش گلم و برای خودت غولش نکن. 

هردندونی یکی دوروز ممکنه تب کنه و یکم بیرون روی اونم ن برای همه دندونا . 

گریه هاش اگه بیشتر شد یکم استامینوفن میریزی رو لثش تا اروم بشه و راحت تر بگذرونه این رو زا رو. 

همین. 

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پسر من دو سالشه هنوز یه دل سیر نخوابیدم الانم گوشی دستمه چون ۲ ساعت میش با گریه بیدار شد آرومش کردم خوابوندمش حالا خواب خودم پریده😑

و بلاخره روزی خدا نگاهی خواهد انداخت ❄

اووووه نگو من تا یک سال و نیم شبا همش بیدار بودم وقتایی هم که میخوابید زود زود برا شیر بیدار میشد تا وقتی که از شیر نگرفتی شب بیداریا هست برا من که اونجور ببود دندون در آوردنشون سخته ولی نه تا اون حد که میگی اگه دیدی بی قراری میکنه و لثه ش سفت و متورمه یه ژل هست از داروخانه بگیر بزن لثه دردش میره

2738

من بیچاره ی بدشانس ک فعلا باردارم و بدترین بارداری رو داشتم

شبا خاب ندارم خوراک ندارم هنوز ویاردارم بدنم میسوزه کمردردارم دایم و.....

میدونم بدنیا خم بیاد ب بدترین مدل زجرم میده

دنیا هزارتا رنگ داره...یکیش سیاهه!
2706