1608
1609
عنوان

یه سوال

192 بازدید | 21 پست

الان بیدارین کسی چیزی نمیگه؟

گیر نمیدن بخاب بخاب تو گوشی چیکار میکنی؟

حالا ما اگ شوهر داشتیم کتک میخوردیم فک میکرد داریم خیانت میکنیم کله سحر

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزا حال دلم خوب نیس دعا کنین برام تیکر بارداریم نیست ولی قراره تا اونموقع کلی تغییرهای قشنگ تو زندگی منو عشقم ایجاد شه اگه دوست داشتی دعا کن این روزای سختمون زودتر تموم شه❤

نه ما الان از مهمونی اومدیم 😂😂😂 تازه الان یه نیمرو مجلسی بزنیم بر بدن

💕به نام الهه ی خوبی ها💕زندگی کوتاه تر از آن است که به خصومت بگذرد،و قلب ها گرامی تر از آنند که بشکنند💖💖دربستر روزگار هرآنچه از دست می رود با گریه جبران نخواهدشد.....و هرآنچه که بدست می آید با خنده پایدار نخواهد ماند!!💞فردا طلوع خواهد کرد حتی اگر نباشیم..!💎💎💎
نه ما الان از مهمونی اومدیم 😂😂😂 تازه الان یه نیمرو مجلسی بزنیم بر بدن

یا خداااا

مجردی؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این روزا حال دلم خوب نیس دعا کنین برام تیکر بارداریم نیست ولی قراره تا اونموقع کلی تغییرهای قشنگ تو زندگی منو عشقم ایجاد شه اگه دوست داشتی دعا کن این روزای سختمون زودتر تموم شه❤

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

نامزد من از راه دور میگه بخواب چقد بیدار میمونی چی داری تو این گوشی تا صبح‌سرت توشه در همین حد 😂

ب این نینی سایت چی بگم من...

همه رو معتاد میکنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1522

اتفاقا شوهر من نیم ساعت پیش داشت می رفت بیرون کلی غر زد که تو دیگه کی هستی با این بچه از خوابت می زنی سرت تو موبایله کله صبح😁

گویند خاک سرد است دلمان به این خوش است                         اما چه شده این بار مثل آتش است                                         سرد نمی کند دل را می سوزاند                                              شعله اش حسرت در قلبم می جوشاند
یا خداااا مجردی؟

نه متاهلم.

😂😂😂😂 بابا رفته بودیم خونه دایی شوهرم،اینجا همه شب تا صبح بیدارن،صبح تا بعدازظهر خواب

💕به نام الهه ی خوبی ها💕زندگی کوتاه تر از آن است که به خصومت بگذرد،و قلب ها گرامی تر از آنند که بشکنند💖💖دربستر روزگار هرآنچه از دست می رود با گریه جبران نخواهدشد.....و هرآنچه که بدست می آید با خنده پایدار نخواهد ماند!!💞فردا طلوع خواهد کرد حتی اگر نباشیم..!💎💎💎

همه خابن ی

میخندمو دلگیرمو میبینمو میمیرمو از این دنیا بیزارمبیزارمو بیطاقتم بیتابی شد عادتم آروم آروم میبارم                                                          ******            *******          *******          زخمای این زمونه بیرحمه کسی درداتو نه نمیفهمهواسه اونی که بیشتر فهمید دیگه آروم شدن فقط وهمه , فقط وهمه          
نه متاهلم. 😂😂😂😂 بابا رفته بودیم خونه دایی شوهرم،اینجا همه شب تا صبح بیدارن،صبح تا بعدازظهر خواب

کی میرن سرکار؟

الان شوهرت چه جوری می خواد صبح بیدارشه

گویند خاک سرد است دلمان به این خوش است                         اما چه شده این بار مثل آتش است                                         سرد نمی کند دل را می سوزاند                                              شعله اش حسرت در قلبم می جوشاند

وای همسایمون دعوا افتاد فقط صدای داد و خفه شو میاد....

1
5
10
15
20
25
30
35
40
8
کی میرن سرکار؟ الان شوهرت چه جوری می خواد صبح بیدارشه

امروز استراحته😄

وای همسایمون دعوا افتاد فقط صدای داد و خفه شو میاد....

این ساعت به نظرتون سر چی میشه دعوا کرد؟؟؟

این ساعت به نظرتون سر چی میشه دعوا کرد؟؟؟

چمیدونم صدای مرده هم اصن نمیاد فقط زنه جیغ میزنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

همه خوابن من بيدارم فقط😓

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌺🌺🌺🌺السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌺🌺❤️❤️
همه خوابن من بيدارم فقط😓

الان یکی بیدار شه ببینه سرت تو گوشیه ب نظرت چ بلایی میاد سرت؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1563
سر ندادن؟؟؟

😂😂😂

الان یکی بیدار شه ببینه سرت تو گوشیه ب نظرت چ بلایی میاد سرت؟

هيچى مامانم كه مى دونه ، همه مى دونن اينطوريم ، الانم مامانم بيدار شد يكم سرم داد زد دوباره خوابيد🤕

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌺🌺🌺🌺السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌺🌺❤️❤️
1614