1822
1823
عنوان

یه سوال

194 بازدید | 21 پست

الان بیدارین کسی چیزی نمیگه؟

گیر نمیدن بخاب بخاب تو گوشی چیکار میکنی؟

حالا ما اگ شوهر داشتیم کتک میخوردیم فک میکرد داریم خیانت میکنیم کله سحر

هر کی دره شه سه دره...امشو مه دل غصه دره...چرخ و فلک بازی نده...

نه ما الان از مهمونی اومدیم 😂😂😂 تازه الان یه نیمرو مجلسی بزنیم بر بدن

مشاور بیمه هستم،هر سوالی راجب بیمه  باشه در خدمتم😄😍😍😉💕دوستانی که داستان میخونن این ایدی اینستا گرام منه.داستان های واقعی رو می نویسم.اگه تمایل داشتین داستان زندگی شما رو هم مینویسم.😍😘ta_ha4394

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

نامزد من از راه دور میگه بخواب چقد بیدار میمونی چی داری تو این گوشی تا صبح‌سرت توشه در همین حد 😂

ب این نینی سایت چی بگم من...

همه رو معتاد میکنه

هر کی دره شه سه دره...امشو مه دل غصه دره...چرخ و فلک بازی نده...
1883
یا خداااا مجردی؟

نه متاهلم.

😂😂😂😂 بابا رفته بودیم خونه دایی شوهرم،اینجا همه شب تا صبح بیدارن،صبح تا بعدازظهر خواب

مشاور بیمه هستم،هر سوالی راجب بیمه  باشه در خدمتم😄😍😍😉💕دوستانی که داستان میخونن این ایدی اینستا گرام منه.داستان های واقعی رو می نویسم.اگه تمایل داشتین داستان زندگی شما رو هم مینویسم.😍😘ta_ha4394

همه خابن ی

میخندمو دلگیرمو میبینمو میمیرمو از این دنیا بیزارمبیزارمو بیطاقتم بیتابی شد عادتم آروم آروم میبارم                                                          ******            *******          *******          زخمای این زمونه بیرحمه کسی درداتو نه نمیفهمهواسه اونی که بیشتر فهمید دیگه آروم شدن فقط وهمه , فقط وهمه          
نه متاهلم. 😂😂😂😂 بابا رفته بودیم خونه دایی شوهرم،اینجا همه شب تا صبح بیدارن،صبح تا بعدازظهر خواب

کی میرن سرکار؟

الان شوهرت چه جوری می خواد صبح بیدارشه

و بلاخره روزی خدا نگاهی می اندازد🍂
1856
کی میرن سرکار؟ الان شوهرت چه جوری می خواد صبح بیدارشه

امروز استراحته😄

همه خوابن من بيدارم فقط😓

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌺🌺🌺🌺السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌺🌺❤️❤️
1826
نه متاهلم. 😂😂😂😂 بابا رفته بودیم خونه دایی شوهرم،اینجا همه شب تا صبح بیدارن،صبح تا بعدازظهر خواب

دقیقا مثل منو شوهرم😄

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تنها امید زندگیمی🧸
الان یکی بیدار شه ببینه سرت تو گوشیه ب نظرت چ بلایی میاد سرت؟

هيچى مامانم كه مى دونه ، همه مى دونن اينطوريم ، الانم مامانم بيدار شد يكم سرم داد زد دوباره خوابيد🤕

شاید آن روز که سهراب نوشت:“تا شقایق هست زندگی باید کرد” خبری از دل پر درد گل یاس نداشت باید اینگونه نوشت:هر گلی هم باشی چه شقایق چه گل پیچک و یاس جای یک گل خالیست....زندگی بی مهدی زندگی با غمهاست.... تا نیایی گره از کار بشر وا نشود.....درد ما جز به ظهور تو مداوا نشود...🌺🌺🌺🌺السلام علیک یا ابا صالح المهدی(عج)🌺🌺❤️❤️
1718