2737
2739
عنوان

اگه داروهای تشنج و ندیم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 8942 بازدید | 23 پست

یاسمین به خاطر ضربه به سرش و تب شدیدش تشنج کرد من الان دارم ۴ ماهه بهش فنوباربیتال روزی سه تا و یک سی سی لووبل میدم‌

دکتر گفت به هیچ وجه قطع نکن اگه تشنجم حتی نداره 

همه داروهاشو قطع کرد به جز این دوتارو 

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله. صدرصد  من بچه م چهار بار بیمارستان شهدا بردمش خون بهش تزریق‌کردن حتی کارت خون عمری بهش داد ...

خداروشکرعزیزم که سالمه

برا من و پسرم دعا کن

یعنی اون همه تشنج باعث نشده مشکلی برایش پیش بیاد؟

یا اون همه دارو؟

اره بخدا بود ک دارو‌میداد دکتر و‌لی تشنج قط نمیشد یادم ی بار بیست بار پشت سرهم‌تو‌ی ی بعد ازظهر تشنج ...

نه امکانش سخته

دکترمم تعریفش وزیاد میکنن

از امروز فنو باربیتال برای شروع کرد

صبح یکی

شب دوتا

2728
ببین من دو روز مونده بود ک پنج ماهگی بچه‌م‌تموم بشه از بدو‌تولد تا اون موقع بیمارستان بودم ،،،،، بیم ...

چه قد سختی کشیدی عزیزم

اونم تازه را

پسرم هنوز علتش معلوم نشده شاید اینم واکسنشع نمی دونم

فعلا از متابولیک گرفتن

نه خدارو‌سکر هیچ‌اسیبی ندید با این همه تشنج اما دختر من قرص فنو‌باربیتال نخورد قرص لوبل با کلونازپام خورد بهتر از فنوباربیتال هستش ، بازم‌نمیدونم از دکترت بپرس امکانش هس لوبل بجای فنو‌بدی ؟؟؟؟؟

2738
نه خدارو‌سکر هیچ‌اسیبی ندید با این همه تشنج اما دختر من قرص فنو‌باربیتال نخورد قرص لوبل با کلونازپام ...

سلام خوبین من بچم از بیست روز تشنج کرد و الان دوماهه لوبل میخوره اما خیلی بی حاله و نسبت به اطراف بی تفاوته این اثر دارویه؟؟؟

الان سه ماهشه صدا میشنوه میبینه همه حرکات دست و پا و بدن خوبه

جواب آزمایشاش سالم بود

اما واکنشی که بچه های سه ماهه وقتی باهاشون حرف می‌زنی ندارن

بخاطر لوبل؟؟؟