1373
1363
عنوان

دارم می میرم

198 بازدید | 10 پست

دارم می میرم از بیخوابی

دو شبه نخوابیدم 

چقدر بچه داری سخته

مادرامون چی کشیدن تا ما بزرگ بشیم اما قدر نمیدونستم

خدایا مادرم رو در پناه خودت حفظ کن... آمین

امین منم دارم میمیرم دست و پام خواب میره 

فقط 14 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پلی کیستیک نازایی نمیاره گرمیجات مثل گوشت شتر گوسفند دارچین خرما گردو عسل حلوا ارده بخورید سردیجات حذف کنید مثل برنج لبنیات مخصوصا دوغ سالاد ترشی گوشت گوساله مرغ نان باگت عنبر نسا دود بدید عسل طبیعی واژینال کنید رازیانه بخورید گرده نخل خرما با عسل طبیعی تخمدان فعال میکنه باردار نیستم تیکر یه سالگی پسرمه😉

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1350

خدا مامان بابامونو برامون حفظ کنه حتی تو همین سنم احتیاجشون داریم خیلی نعمت بزرگین😍😘

خدایا سهم نعمت و شیرینی زندگی منو ندادی (👶) خدایا ازت خواسته هایی دارم 😔                          ازت خواهش می کنم منو زودتر از شوهرم از دنیا ببر چون نمی تونم دیگه تنهایی رو تحمل کنم 😥.           یه خواسته دیگه ام اینه بهم قدرت و صبر بده تا بتونم زخم زبون زدنارو تحمل کنم.خدایا چرا بعضی از بنده هات نمی دونن اگه نخوای نمیشه، بی اِذنت یه برگ از درخت نمی افته🌿 گفتم درخت یاد زخمی که سه ساله هنوز جا زخمش تازه اس و تازه هم می مونه افتادم (خدایا یادته زن عموم بهم گفت درخت بی بار ارزش نداره) یعنی منی که مادر نشدم ارزش و مقامی ندارم این انصافه 😭  ده ساله منتظرم   چِشم دنبال بغل مردمِ بغل من خالیه👶 یه آه سنگینی همیشه دلمو و یه بغض سنگین گلومو گرفته، جاریم تازگیا به شوهرم گفته بی وارث 😭😭😭 همسرم قربون دلت بشم که نمی تونی چیزی بگی می ریزی تو خودت فدای دلت عیب نداره تقصیر منو تو نیس این بی انصافی خداس و عقل ناقص بنده هاش😥                               فرزندم آمدنت به زندگیم مانند معجزه ای بیش نخواهد بود👶 دوس دارم شبا با گریه های تو و لالایی های من هر دومون بخوابیم👶 دوس دارم با قدم های تازه ای که بر میداری و ذوق راه رفتنت منو چندین برابر عاشق تر و دیوونه تر می کنه ببرمت پارک🚼 دوس دارم صبحا دست تو دست هم ببرمت مهد😍 دوس دارم وقتی بابایی از سر کار می یاد بدویی بغلش و بوسش کنی و بگی خسته نباشی💓 دوس دارم دانشگاه رفتنتو ببینم🎓 دوس دارم عروسی یا دامادیتو ببینم🎎 دوس دارم نوه هامو ببینم👪 دوس دارم......                  خدایا میشه یعنی این آرزوها بشه واقعی ، دست تو که چیزی نیس، اگه بخوای میشه خدایا قسمت میدم به بانو و مادر پاک دامنه دو عالم حضرت فاطمه زهرا دامنمو سبز کن، نام مادر که خیلی مقدسه لایقش باشم 🙏