2733
2734
عنوان

این تهوع بارداریه؟؟؟

112 بازدید | 18 پست

دیشب دوتا قرص شکم خاالی خوردم بعدش یکممممی حس تهوع داشتم اما امروز صبح از الان تهوع دارم طبیعیه؟الانا باید شروع بش؟۵ هفته و ۵ روزمه و اصلااا دلم نمیخاد غذا بخورم و یکم نسبت ب بو بعضی غذا ها حساس شدم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم الان یه هفته ست زیر شکمم درد میکنه،الان م همسرم میرفت سر کار بیدارم کرد نماز بخونم با بوی ادکلن ش حالت تهوع و سوزش معده گرفتم،،آیا باردارم بنظرت استارتر؟؟؟

شش روز مانده تا پری

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم تنگه خدایا!خودت آرامش م بده خودت نی نی بهم بده،،ممنون خدا جونم  
2728
اصلا غدا نمیخام اما بعد ی دو لقمه خوردم

باید بخوری عزیزم نمیشه که،،برو تو فضای آزاد  بخور،،ولی ویارت زود شروع شده،،این حالت تهوع  الانم هم ویاره هم معده خالی،پاشو یه چیز سبکی که دوست داری بخور

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم الان یه هفته ست زیر شکمم درد میکنه،الان م همسرم میرفت سر کار بیدارم کرد نماز بخونم با بوی ادکلن ...

شاید عزیزم ان شاالله باشی منم قبل پریودی یادمه ی جا بودیم خیییییییلی بوی بد میداد هر چ ب مامانم میگفتم حس نمیکرد و من میخواستم بالا بیارم

2738
باید بخوری عزیزم نمیشه که،،برو تو فضای آزاد  بخور،،ولی ویارت زود شروع شده،،این حالت تهوع   ...

نمیدونم والا اصلا دلم نمیخاد غذا بخورم اگه صبح ظهر شب نخورم فک نکنم گشنم بش اصلا

خانما من پنج روز از قاعدگیم گذشته ولی پریود نشدم، الان لکه قهوه‌ای روشن دیدم، یعنی لانه گزینی هست یا ...

بشین تا ظهر اگه بیشتر نشد وخون نیومد بدون لک لانه گزینی ه،،اگه بی بی چک داری بزن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بشین تا ظهر اگه بیشتر نشد وخون نیومد بدون لک لانه گزینی ه،،اگه بی بی چک داری بزن

دو روز پیش بی بی چک زدم منفی بود. حالا هم میگم شاید لکه‌بینی قبل از پریودی باشه، میخوام مطمئن بشم که اگر پریودی باشه گرمی بخورم

2706